Posted in Nezařazené

Probuďte v sobě stylovou Pařížanku!

Probuďte v sobě stylovou Pařížanku! Zveřejněno 7. 8. 2017

Která z nás by se nechtěla alespoň vzdáleně přiblížit nejromantičtějšímu městu světa? S novou kolekcí Longchamp, v níž září dánská supermodelka Freja Beha Erichsen, se vám to může podařit! Freja je na sérii snímků z pařížských ulic zachycena aparátem slavného módního fotografa Angelo Pennetta. Paříž je pro existenci značky i její kampaně naprosto nezbytnou esencí. Odhaluje v ní svoji moderní a pulzující tvář, uchvacuje nás svojí elegantní perspektivou a zlatou zdobností. Všechny tyto atributy město lásky předurčují k tomu, aby bylo stálicí podmanivých kampaní věhlasných módních značek. A vsadil na ní také Longchamp, jehož je Paříž od roku 1948 domovem.

Brand, který je proslulý svými elegantními kabelkami, se nás i letos rozhodl přesvědčit, že existují kabelky, které nutně musíme mít! Celá kampaň se točí kolem hlavní hvězdy sezóny, nové kabelky Mademoiselle Longchamp. Oproti velkým shopper bags, které tolik milujeme, nová kabelka vyniká menšími kompaktními rozměry. Je vyrobena z té nejjemnější teletiny a ve vzhledu připomínajícím sexy krajku. Provokativní designové perforování nás opravdu baví! Kabelka je přímo stvořená pro party nebo na procházky městem. Dvojitý popruh umožňuje nošení v ruce, přes rameno nebo jako cross body.

Umělecká ředitelka značky Sophie Delafontaine ke kampani podotýká:

„Tato nová kampaň nesděluje světu pouze hlavní hodnoty značky Longchamp – svobodu, kreativitu, řemeslný um a luxus – ale zároveň ukazuje, že být Pařížankou je především stav mysli. Je to přístup k životu, který může být definován třemi slovy: svoboda, spontánnost, smyslnost.”

Kosmopolitní vize a přesvědčení, že v každé ženě se skrývá osobnost Pařížanky, kterou je potřeba jen „vzkřísit“, se nám opravdu hodně zamlouvá!  Tento koncept Longchamp dotáhl do dokonalosti osobností Frejy Beha Erichsen. Zařadil ji tak po bok takových ikon jako Jean Seberg nebo Jane Birkin – které, ač nebyly rodilé Pařížanky, staly se symbolem pařížského stylu.

Osobnost Pařížanky můžete tedy pochytit i v Praze, konkrétně v butiku Longchamp, jenž najdete jak jinak než v Pařížské ulici!