Posted in Nezařazené

Příští sezona v módních domech Fendi, Prada a MaxMara

Příští sezona v módních domech Fendi, Prada a MaxMara Zveřejněno 30. 9. 2015

Námořnická MaxMary
Značka držící se při každé kolekci věrně jedné tématice, letos zabrousila do námořnických vod. Obrovské duffle bags vhodné na rozsáhlé námořnické plavby a revize klasickým „sailor“ uniform přesně tuto mořskou múzu vystihla. Nechyběly také ikonické odstíny červené, bílé a tmavě modré, které jsou vodítky námořníků. Pruhovaný vzor doprovodil velmi moderní a inovativní hvězdičkový, který dodal kolekci šibalský twist.

Fendi
Snad každá kolekce pod křídly Karla Lagerfelda je trefou do černého. Dokonale propracované střihy spojené s nejluxusnějšími materiály vždy lahodí módní duši i oku. Lehký nádech edvardiánské epochy evokovaly balónové rukávy, nohavice a historické drapované roláčky. První část modelů zastoupila barevná plejáda oranžových, korálových a modrých odstínů prosvětlených „total white“ looky. Druhá část se poté nesla na tónech zemité khaki a černé a ukázala tak na typicky tmavou stránku designéra.

Prada
„Ugly“ móda v podání Miucci Prada dokáže každým rokem překvapit novými trendy. Kostýmky sestavené z ikonického kabátu s krátkými klopami a rovné sukně doplňovaly hravé bambulové náušnice připomínající vánoční ozdoby a dokonale zlaté rty, které daly modelům nečekaný šmrnc. Neopomenutelná je také inspirace sedmdesátými lety a legendárními interiéry Toma Dixona.

Foto: WWD