Posted in Nezařazené

Představujeme vám salon Laboratory, harmonii a klid v centru staré Prahy

Představujeme vám salon Laboratory, harmonii a klid v centru staré Prahy Zveřejněno 12. 5. 2017

08_LABORATORY_f_Kristina_Hrabetova

Přirozená krása a přírodní kosmetika
Laboratory pracuje s luxusní značkou La Prairie, která je určena ženám starším 35 let. Pro uspokojení všech věkových kategorií se ovšem ředitelka salonu Tereza Brabcová rozhodla rozšířit potenciál svých služeb a uvést v Čechách celosvětově známou značku Anne Semonin. Elegantní francouzská pleťová kosmetika je známá především jedinečnou péči vytvářenou individuálně pro každého klienta, dle jeho stavu a požadavků. Ve světě se Anne Semonin těší velké oblibě mezi známými osobnostmi, produkty si oblíbila například Gwyneth Paltrow, Elle Macpherson a Cate Blanchette. Obě značky jsou čistě přírodní a procedury nevyužívají téměř žádných přístrojů. Veškerá péče je v kvalitní kosmetice bez chemikálií a v umění šikovných rukou špičkových profesionálek.

04_LABORATORY_f_Kristina_Hrabetova

Komplexní přístup
Zákazníkem Laboratory je každý, kdo se chce starat o svůj vzhled, touží vypadat dobře a není mu líto do sebe investovat. Laboratory se snaží uspokojit jakékoliv přání klientů a nabízí širokou škálu služeb v péči o celé tělo. Kromě kosmetiky a péče o pleť je v nabídce manikůra a pedikůra, masáže, kadeřnické služby, brazilská depilace a další pečující procedury. “Snažíme se co nejvíce přizpůsobit přáním našich klientů. Pokud náhodou narazíme na požadavek, který v nabídce nemáme, pokusíme se klientce vyhovět na objednávku,” vysvětluje ředitelka salonu Tereza Brabcová. Zárukou nejvyšší kvality jsou i zkušené odbornice s dlouholetou praxí, které se neustále vzdělávají a neunikne jim žádný seminář, který jim pomůže prohloubit znalosti.

01_LABORATORY_f_Kristina_Hrabetova

Vize Laboratory
Tereza Brabcová, ředitelka salonu, vidí budoucnost Laboratory jasně: “Určitě nechceme zůstat u jednoho salonu, do konce roku 2017 se chystáme vybudovat další prostory. Do budoucna plánujeme celou síť salonů s maximálně spokojenou klientelou. Vždy zůstaneme u luxusní, čistě přírodní kosmetiky a půjdeme cestou přirozenosti a zdravého životního stylu,” těší se Tereza. Přestože je z ní momentálně tak trochu workoholik, nestěžuje si: “Zpočátku vše vypadalo tak jednoduše! Když jsem chodila do kosmetického salonu jako klientka, neviděla jsem ten obrovský kolos, který za tím vším stojí a nikdy se nesmí přestat točit. V Laboratory jsem momentálně zainteresovaná tělem i duší, ale jsem tak spokojená a jsem za to vděčná.“

06_LABORATORY_f_Kristina_Hrabetova

I modelka a zakladatelka nadačního fondu Auttalk Kateřina Sokolová podlehla kouzlu salonu Laboratory, kde se vždy nechá hýčkat a vrátit zpět do formy.

laboratory2819_x_a_b

Foto: Archiv firem