Posted in Prada

Prada uvádí další část podzimní kampaně

Prada uvádí další část podzimní kampaně Zveřejněno 2. 9. 2017

Zdá se vám zvláštní, že se těšíme na podzim? Až vás seznámíme s další částí kampaně Prada na podzim a zimu, pravděpodobně se na ně budete těšit také! Kolekci jednoduše pojmenovanou podle počtu dní v roce “365” nafotil Willy Vanderperre. Ten stojí také za filmem, který do módního světa tuto kolekci uvádí. Tvářemi kampaně, jež je rozdělena do šesti částí, jsou například Amanda Murphy, Mia Brammer, Kris Grikaite, Manuela Sanchez, Freja Beha Erichsen, Sija Jure, Thibaud Charon či Clément Chabernaud.

Kreativní ředitel Fabio Zambernardi se zaměřil především na smyslové požitky a uvedl tak kampaň plnou měkkých a hebkých materiálů. Využil při tom aktuálních barev podzimu, mezi něž patří červená, šedá, oranžová a růžová. Strukturované či chlupaté povrchy jsou k vidění nejen na kabátech, ale také na šatech, páscích a kabelkách. Ikonické jednoduché kabelky doplňují červené detaily pletenin a nechybí ani námořnické čepice s kšiltem.

Čemu jsme ale propadli snad nejvíce, jsou originální kabáty, kde tvídovou kostkovanou část doplňuje chlupatá vsadka s florálním motivem zakončená peřím. Celkový look doplňují vysoké kozačky v koňakovém odstínu a se vsadkami v červené hadí kůži.