Posted in Nezařazené

Prada Resort 2016 s vtipnými potisky

Prada Resort 2016 s vtipnými potisky Zveřejněno 23. 6. 2015

Miuccia Prada si pohrála s grafickými motivy a to jak u pánské kolekce, kterou vám brzy na našem portálu rovněž představíme, tak u aktuální kolekce Resort 2016, která nás nechává lehce nahlédnout do září, kdy návrhářka představí jarní a letní kolekci v rámci módního týdne v Miláně.

Nás nejvíce zaujal motiv králíčka, kterého najdete jako hlavní grafický vizuál na mini šatech s prodlouženou délkou rukávů s pruhy. Velké množství králíčků najdete rovněž na pouzdrových sukních, šatech či krátkém lesklém modrém kabátku. Miuccia rozhodně nešetřila barvami ani vtipem v podobě například rakety na svetru nebo velkých očí na kabelkách.

Stále potrvá dle Prada trend vyšších ponožek do elegantních lodiček, který v podání italské značky vypadá luxusně a mimořádně vkusně. Rovněž dvoubarevné skládané sukně si jistě najdou své fanynky. Mají styl a originalitu, které je v českých ulicích stále poskromnu. A pokud nosíte ráda šaty na ramínka i v chladných dnech, pak tato kolekce vám napovídá. Oblékněte si svetr různé barvy s prodlouženými rukávy a vtipnými motivy a vytvořte tak ojedinělý outfit, díky kterému snadno a elegantně přejdete z léta do podzimu.

Foto: WWD