Posted in Nezařazené

POZOR! Nespresso poskytuje ke kávovarům kapsle v hodnotě až 2 000 Kč zdarma

POZOR! Nespresso poskytuje ke kávovarům kapsle v hodnotě až 2 000 Kč zdarma Zveřejněno 22. 4. 2016

Značka Nespresso je synonymem luxusu, stylu a inovací. Svým zákazníkům chce kromě lahodné kávy vždy přinášet i něco navíc. V rámci jarní promo akce se rozhodla nové majitele kávovarů Nespresso potěšit hodnotným balíčkem kapslí, který si mohou zákazníci sami poskládat ze svých oblíbených druhů. Akce se vztahuje na vybraný sortiment kávovarů, ve kterém nechybí ani aktuální novinka Prodigio – první Nespresso kávovar, který lze ovládat pomocí chytrého telefonu.

Při koupi kávovaru Inissia získá zákazník poukaz na kapsle v hodnotě 800 Kč. Voucher na 1 200 Kč obdrží každý, kdo si v termínu akce pořídí kávovar U, Umilk, Pixie, Pixie Clips, CitiZ, CitiZ&Milk nebo Prodigio&Milk. Ti, kdo si zakoupí kávovar Lattissima Touch, Lattissima Pro, Maestria nebo Gran Maestria, pak získají nejhodnotnější poukaz na kapsle v hodnotě 2 000 Kč.

Pro získání kapslí je potřeba vyplněný poukaz s kopií účtenky předložit na pokladně butiku či zaslat poštou na adresu Nespresso Club. Pro uplatnění poukazu online stačí na stránkách www.nespresso.com kliknout na banner Spring Promotion 2016 a postupovat podle instrukcí.

To je nabídka. které nebude snadné odolat.

Foto: Nespresso