Posted in Nezařazené

Podzimní trendy: Pončo, šál i štola

Podzimní trendy: Pončo, šál i štola Zveřejněno 10. 9. 2015

Již loňskou sezonu ovládly ponča. Ani letošní podzim nebude jiný. K pončům navíc přibyly velké šály či kožešinové štoly. Pokud vás už přešla chuť na klasické kabátky všelijakých barev a střihů a rády byste vyzkoušely něco nového, neměly byste přehlédnout jeden z největších podzimních trendů – pončo, ikonický kousek folkového stylu. V kolekci Burberry ani tentokrát nechybí. Christopher Bailey vás opět obalí a zahřeje pončem nebo šálem s třásněmi, které z vás udělají hvězdu luxusní třídy.

Pončo však může být velmi zrádné. Nosit tento trend není vůbec žádná legrace, jelikož nemusí vždy vykouzlit požadovanou siluetu. Nejlépe se tento kousek hodí k úzkým džínům a obuvi na vyšším podpatku, která vám prodlouží nohy. Pončo navíc můžete přepásat páskem a vytvořit v minutě zcela jiný outfit.

Šály slouží jako evergreenový doplněk v jakékoliv sezóně. Té podzimní budou vládnout šály maxi velikostí, do kterých bude radost se zachumlat nebo jen tak lehce přehodit přes celkový outfit a doplnit ho o zajímavou tečku.

Do módy se vrací sofistikovaná kožešinová štola, která byla hitem téměř před dekádou. Štolu lze nosit několika způsoby. Lze ji také kombinovat s různými kabáty a trenčkoty, kterým dodá eleganci a šarm. Štola opásaná přes vestu je skvělá do interiéru. Ležérní vycházkový outfit se štolou vytvoříte kombiancí boyfriend džínů a army bundičky.

Podzim je doba módní fantazie. Kreací lze vytvořit stovky a je jen na vás, jak se s tím poperete.

Foto: Archiv firem; WWD