Posted in Nezařazené

Podzimní reklamy mají své tváře

Podzimní reklamy mají své tváře Zveřejněno 3. 8. 2015

Luxusní značka spodního prádla La Perla vsadila na dnes už legendární modelku Naomi Campbell, kterou ve své neutuchající kráse zvěčnili fotografové Mert Alas a Marcus Piggott.

Donatella Versace vsadila hned na několik modelek a to Karlie Kloss, Caroline Trentini, Lexi Boling. Za fotoaparátem stalo opět duo fotografů Mert Alas a Marcus Piggott.

Od chvíle, co na kreativní křeslo značky Boss usedl Jason Wu, se změnila i reklama. Je stejně originální, stylová, šmrncovní jako jsou současné kolekce. Ani zde nestačil jeden fotograf, ale hned duo a to Inez van Lamsweerde a Vinoodh Matadin. Tváří se stala modelka Edie Campbell.

Roberto Cavalli se drží barev a modelky Ciary. Fotografem kampaně je Francesco Carrozzoni.

Obuvník Stuart Weitzman zůstal věrný světové modelce první velikosti Gisele Bundchen a fotografové stejně zvučného jména Mariu Testino.

Dior odhalil svou kampaň již před časem, a tak jméno zpěvačky Rihanny vás nijak nezaskočí. Ten, který ji zvěčnil, se jmenuje Steven Klein.

Italské Moschino vsadilo rovněž na zpěvačku, která se těší velké oblibě, a kterou rovněž uvidíme ve vánoční reklamě H&M, Katy Perry. Tu pro Moschino zachytilo duo Inez a Vinoodh.

Gucci jde odlišným směrem stejně jako nový návrhář. Reklama se opírá o příběh zachycující běžné lidi na ulici, které zachytil britský fotograf a režisér Glen Luchford.

Stella McCartney si pro podzimní kampaň vybrala modelku Natalia Vodiana a fotografa Harley Weira, který je znám pro svou specifickou tvorbu.

Michael Kors zůstal věrný Mario Testino. Pro svou dražší řadu vybral modelku Natasha Poly a tu nižší modelky Karmen Pedaru a Benjamin Eidem.

Německá značka Escada postavila do první linie britskou modelku Lily Donaldson. Za fotoaparátem stál Daniel Jackson.

Dolce&Gabbana se drží své klasiky. Řadu modelek opět doplnila Monica Bellucci. Fotografem byl sám designér Domenico Dolce.

Balenciaga sice propustila svého kreativního ředitele, ale podzimní reklamu s ním ještě zvládla. Vsadila na doslova reklamní legendu Kate Moss, vedle které se postavila Lara Stone a za fotoaparát Steven Klein.

Reklamní kampaň Prada vytvořil fotograf Steven Meisel, kterému pózovaly modelky Estella Boersma, Maartje Verhoef, Ine Neefs, Lineisy Montero.

Ovšem absolutně nejpovedenější reklamou letošního podzimu je Fendi, za kterou stojí božský Karl Lagerfeld, který si zvolil tvář Kendall Jenner.

Foto: Archiv firem