Posted in Nezařazené

Pick of the day

Pick of the day Zveřejněno 28. 8. 2015

Procházka luxusní třídou v centru Prahy vyvolává v každé milovnici módy svrbění v oblasti břišní a propuknutí naprosté radosti při pohledu do výlohy na poslední trendy. Ani naše redakce nezůstává pozadu a vše pro vás bedlivě sleduje a vybírá kousky, které by mohly ve vás trochu té nákupní vášně probudit.

Pokud teprve vyrážíte na dovolenou a nemáte stylový kufr, pak butik Rimowa je váš cíl. Na víkendové podzimní procházky budete potřebovat kabelku přes rameno menších rozměrů. U Gucciho ji stoprocentně najdete. Jimmy Choo má ve své podzimní kolekci absolutní skvost v podobě kotníkových bot úžasné barvy. V kanceláři ohromíte své kolegyně Tote koženou kabelkou Prada jemného růžového odstínu, která vám prodlouží pocit zhasínajícího léta.

Ani italské značky jako Bottega Veneta nezahálí. Ta konkrétně sází na svou stálici psaníčko Knot. Každá sběratelka kabelek by neměla zapomenout na ikonu ikon Lady Dior. Pro změnu počasí, která s přicházejícím podzimem nastane, si pořiďte stylový a stále aktuální šátek velkých rozměrů Louis Vuitton. Letos zkuste odstín modré barvy, ať vás je trochu více vidět.

A především nás pravidelně sledujte na našem Facebooku, který na kategorii Pick of the day nezapomíná.

Foto: Archiv firem a parizskaulice.cz