Posted in Hermès

PFW: Hermés, Chanel, Louis Vuitton, Miu Miu

PFW: Hermés, Chanel, Louis Vuitton, Miu Miu Zveřejněno 9. 3. 2017

Louis Vuitton

Nicolas Ghesquiére své hosty pozval do Louvre, kde předvedl kolekci pro příští podzim a zimu. Feminismus zdá se vládne světem. I tento designér se ho snažil do kolekce protlačit a povedlo se mu to. Prvky sportovního oblečení a uniforem jsou zde patrné, ale nechybí ani jemnost a patchwork, který Nicolas použil pro kabáty. Jehlové podpatky ponechte v botnících. LV se vrací k tzv. pérkům a mohutným nižším podpatkům. Celá kolekce ZDE.

LV

Chanel

Vítejte na planetě Chanel nebo přivítejte mimozemšťany, jak chcete. Pokud se obáváte zasažení bleskem pak zvolte „azbestový“ kabát a budete ušetřeni. Pokud toužíte po botách, co by jistě ráda nosila i Majka z Gurunu, pak Karl Lagerfeld je právě vytvořil. Karl se snaží přiblížit očividně hvězdám a inspiraci hledá v nekonečnu, které nám svou pílí v pokročilém věku rozhodně připomíná. Celá kolekce ZDE.

chanel

Hermés

Kůže v popředí a vysoká kvalita ihned poté. Kolekci Hermés si bez těchto dvou aspektů neumíme představit. Nová žena Hermés je plná kontrastů. Na jedné straně si oblékne elegantní šaty s kabátkem, ale na té druhé si k nim vezme vázací „vojenské“ vysoké boty. Celá kolekce ZDE.

hermes

Miu Miu

Kožíšky připomínající velké plyšáky pro příští sezonu představuje Miuciaa Prada. Nejsem si jistá, zda tato kolekce nadchne, protože dejme si ruku na srdce, chceme vypadat jako plyšový medvídek s rukavicemi připomínající ruce kyklopa? Navíc v igelitových kabátech bude jistě nepříjemné dusno a ani nejsilnější deodorant nás nezachrání. Celá kolekce ZDE.

miumiu

Foto: WWD, Archiv firem