Posted in Nezařazené

„Perlové týdny“ v klenotnictvích HALADA

„Perlové týdny“ v klenotnictvích HALADA Zveřejněno 13. 4. 2016

Zákazníci klenotnictví HALADA v Praze a Brně budou moci vybírat z naprosto bezkonkurenčního množství těch nejkrásnějších perlových šperků a ke každému nákupu v rámci perlových týdnů dostanou perlový dárek. Exkluzivní perly a perlové šperky přiveze do České republiky na tradiční „Perlové týdny“ značka Schoeffel, specialista na perly s více než devadesátiletou tradicí. Po dva týdny můžete obdivovat a samozřejmě také nakupovat perlové šňůry ve všech představitelných variacích barev a tvarů i exkluzivní šperky, které u nás nejsou běžně dostupné.

aaa 

Perlové náhrdelníky a klasické šperky se při této příležitosti dají pořídit za velmi příznivé ceny. Mimořádná nabídka bude k dispozici od 9. 5. do 15. 5. v klenotnictví HALADA v Praze (Na Příkopě 16) a od 16. 5. do 21. 5. v klenotnictví HALADA v Brně (Česká 23) a bude zahrnovat šperky z perel sladkovodních, akoya, tahitských i těch nejdražších z jižního Pacifiku. Náhrdelníky, náušnice, prsteny i náramky oslní vysokou kvalitou, precizním zpracováním a okouzlující harmonií barev a tvarů. Právě díky těmto atributům přitahují šperky Schoeffel pozornost již od roku 1921.

sssNabídka sice neplatí pro Pařížskou ulici, ale klienti této ulice rozhodně mezi milovníky perel patří. Perla je věčná, dědí se z generaci na generaci a svou eleganci a noblesu neztrácí nikdy.

 

Foto: Archiv firem