Posted in Beauty Móda

Pečujte o pleť jako skintelektuál

Pečujte o pleť jako skintelektuál Zveřejněno 15. 9. 2020

IUVENIO je moderní česká kosmetika na míru hektickému životu ve městě. Za použití nejmodernějších technologií, včetně nanotechnologií vznikají produkty nabité hi-tech aktivními látkami. Péče o pleť IUVENIO používá technologie zlepšující přenos aktivních látek do pleti a je tímto alternativním řešením k mini invazivním zákrokům. Můžete se tak dočkat viditelných výsledků s vlastní péčí v pohodlí domova.

Začněte o pleť pečovat chytře s logikou skintelektuálů. Každodenní rutina o 4 snadných krocích vede k viditelnému omlazení a zlepšení kvality pleti.

Krok 1 čistící gel URBAN. Multifunkční čistící gel, nejen jemně a důkladně vyčistí pleť, ale také ji poskytuje hloubkovou hydrataci a posiluje její přirozenou kožní bariéru. Ochrana pleti před znečištěným městským prostředím je účinnou prevencí předčasného stárnutí. Krokem 2 je pleťové tonikum FRESH. Díky obsahu pokročilých polymerních micel dochází ke zlepšení průniku aktivních látek do pleti a zvýšení účinnosti následné péče. Krok 3 sérum NANO. Unikátní suché nanovláknenné sérum aktivujete doma vodou nebo tonikem FRESH. Sérum redukuje vrásky, otoky a kruhy pod očima, které jsou běžnými projevy nejen stárnutí, ale i únavy, stresu a hektického životního stylu.  Krok 4 krém VITAL funguje jako tzv. kolagen booster a je veganskou alternativou kolagenových potravinových doplňků živočišného původu. Krém zvyšuje produkci vlastního kolagenu a energie kožních buněk, pleť zklidňuje a hydratuje.

Všechny produkty IUVENIO jsou veganské, vyvinuté a vyrobené v České republice a jsou vhodné i pro citlivou pleť. Kosmetika neobsahuje žádné dráždivé látky, parfemaci ani barviva.

Objevte jedinečnou českou péči o pleť zaměřenou na výkon a extrémní techničnost.

Nano sérum

Fresh tonikum

Urban gel

Vital krém