Posted in LBM

Partnerem soutěže Elite Model Look je společnost LBM

Partnerem soutěže Elite Model Look je společnost LBM Zveřejněno 2. 9. 2015

Soutěž Elite Model Look je největší modelingovou soutěží na světě, do které se každým rokem přihlásí přes 450.000 zájemců z více než 55 zemí.

I tento rok se na prestižní přehlídce představí topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například ambasadorky projektu Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2015 Michaela Kocianová a Pavlína Němcová, česká vítězka světového finále EML 2015 Barbora Podzimková, české a slovenské topmodelky Zuzana Stráská, Madgaléna Langrová, Adriana Čerňanová a slovenská vítězka světového finále EML 2003 Denisa Dvončová.

Jedním z hudebních hostů slavnostního večera bude zpěvačka Michaela Gemrotová. Finálovým večerem bude tento rok provázet divadelní režisér, dramatik, herec a moderátor Jiří Havelka, držitel ceny Alfréda Radoka.

O budoucích modelkách bude rozhodovat porota složená z odborníků v oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasedne například prezident sítě Elite Model Management Vick Mihaci, světoznámý fotograf Michal Pudelka či ředitel soutěže Sáša Jány, který o soutěži říká: „Těší mě obrovský zájem mladých lidí o soutěž Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR. Tento rok jsme vybírali z více než 8.000 uchazečů, které jsme viděli na castinzích, přes sociální sítě či díky scoutům a vybrali jsme 24 nových talentů. Jsem přesvědčen, že vítězky a vítězové, kteří budou vyhlášeni ve Španělském sále, budou následně úspěšně reprezentovat obě země na světovém finále.“

Čestnou předsedkyní poroty 24. ročníku soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR se stala česká topmodelka Tereza Maxová, která uvedla: „Agentura Elite s Johnem Casablancou stála na počátku mé kariéry v devadesátých letech v New Yorku. Jsem proto moc ráda, že budu mít i já, společně s ostatními ze soutěže Elite Model Look, šanci stát u zrodu kariéry nové generace skvělých modelek a modelů.“

Partnery soutěže se opět stali vlasová kosmetika Schwarzkopf, Rowenta, kosmetická značka Vita Liberata. Oficiální dekorativní kosmetikou finalistek se pro tento rok stala značka Artdeco. Fashion partnerem finálového večera je společnost Luxury Brand Management.

Mezi pozvanými hosty budou například herečky Jitka Schneiderová, Zuzana Stivínová, topmodelka Daniela Peštová a další zástupci českého a slovenského módního průmyslu a showbyznysu.

„Jsem potěšen, že finále Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR se může opět konat v nádherném Španělském sálu Pražského hradu. Věřím, že charizma českých a slovenských žen a mužů ve spojení s tímto prostorem a exkluzivními módnímí kolekcemi budou zážitkem“, dodává Sáša Jány, ředitel soutěže.

Foto: Elite Model Look