Posted in Roberto Coin

Pařížská ulice pomáhá dětem, pomáhejte i vy!

Pařížská ulice pomáhá dětem, pomáhejte i vy! Zveřejněno 7. 12. 2016

Dnes máme pro vás pár tipů na vánoční nákupy a příběhy dětí, které díky vašim nákupům prožijí pár léčebných dní, které jim dají více, než si myslíme.

Tereza Vargová

Po prodělaném těžkém onkologickém onemocnění (nádor na mozku) zůstaly Tereze vážné zdravotní následky. Úspěšně absolvovala komplexní speciální neurorehabilitační léčbu ve slovenských Piešťanech. Z důvodu dalšího zlepšení je nutné rehabilitační pobyt pravidelně opakovat dvakrát až třikrát ročně, protože vzhledem k stavu, zdravotnímu postižení a věku má Terezka šanci, že se její stav bude zlepšovat. Kupte svým nejbližším třeba peněženku na karty Monctblanc za 3 250 Kč a pomozte tak Terezce.

s

Nicolas Ubl

Vlivem komplikovaného porodu prodělal krvácení do mozku a absolvoval dvě operace mozku. Má kombinované postižení. Od šesti měsíců věku intenzivně rehabilituje – má za sebou pobyt v Sanatoriu Klimkovice a v Kamenných Lázních v Teplicích. Lékaři doporučují ergoterapeutické cvičení. Nicolas také potřebuje speciální hygienické potřeby, neboť trpí na časté infekty. Kupte své ženě, mamince, přítelkyni luxusní dámské hodinky Hamilton Jazzmaster Open Heart Lady a dopřejte Nicolasovi cvičení, které mu jeho čas značně usnadní.

c

David Štefanides

Po předčasném porodu zůstaly Davidovi trvalé následky – je kvadruplegik, má dětskou mozkovou obrnu, postiženy všechny končetiny, trpí epilepsií a má těžkou oční vadu. Pohybuje se s pomocí invalidního vozíku, speciální tříkolky a chodítka. Díky pravidelným rehabilitacím se jeho stav zlepšuje. Udělejte své polovičce radost a kupte ji prsten Roberto Coin, díky kterému David bude mít rehabilitace zcela zásadní pro jeho lepší život.

v

Vánoce je doba plnění přání a ne všechna jsou zabalena v luxusních krabičkách, ale tentokrát právě jedna taková krabička může splnit skutečná a velmi prospěšná přání.

Foto: Archiv firem