Posted in Nezařazené

OŽIVTE SVÁ RÁNA S NOVÝM ENVIVO LUNGO OD NESPRESSO

OŽIVTE SVÁ RÁNA S NOVÝM ENVIVO LUNGO OD NESPRESSO Zveřejněno 13. 6. 2016

První doušek kávy po ránu je šťastnou chvilkou čiré radosti. Aby si mohli milovníci kávy na celém světě tuto chvilku vychutnávat o něco déle, rozšířili kávoví odborníci Nespresso repertoár značky o novou stálou kávovou směs – Envivo Lungo. Intenzivní Lungo, které oživí vaše smysly a pomůže vám začít váš den tím správným způsobem.

Nové Envivo Lungo plné luxusní a jedinečné chuti má intenzitu 9 (na škále do 12) a je tak nejsilnější variantou z nabídky Lungo káv Nespresso. Tato silně pražená káva je směsí výrazné indické Arabicy a mexické Robusty, jejíž chuťové tóny a bohatá vůně připomínají aromatické dřeviny a perník.
Alexis Rodriguez, ředitel pro vývoj nových káv společnosti Nespresso, uvádí: „Envivo Lungo jsme pečlivě namíchali s velkým podílem kávových zrn Robusta, abychom získali silnou a plnou kávu. Konkrétně používáme Robustu omytou, jejíž jemnější chuť nám umožnila vytvořit velmi silnou směs, která zároveň není na jazyku příliš ostrá.“

Lungo Envivo

Škála intenzity kávy společnosti Nespresso byla vyvinuta proto, aby pomohla spotřebitelům odlišit jednotlivé kávy Grands Crus. Hodnocení intenzity vychází ze tří aspektů – z aromatu po pražení, hořkosti a těla. Envivo Lungo se řadí do velmi vysoko na této škále s hodnotou 9, která říká, že ti, kdo mají rádi po ránu větší a intenzivní kávu, teď mají nově k dispozici skvělou volbu plnou lahodných karamelových tónů. Při tvorbě nových Grand Crus se kávoví odborníci společnosti Nespresso inspirovali tradiční ranní kávou, kterou si mnozí spotřebitelé vychutnávají ve větších šálcích a s mlékem – proto také tvoří Envivo Lungo s mlékem skvělou kombinaci, v níž si zachovává svou charakteristickou intenzivní chuť, aby váš vstup do nového dne byl lahodně bohatý a plný.

Lungo Envivo2

Envivo Lungo se připojuje k pěti stávajícím kávám Lungo od Nespresso, které byly všechny navrženy pro velikost šálku 110 ml:
• Fortissio Lungo: intenzita 8 – bohatá a plná
• Linzio Lungo: intenzita 4 – zaoblená a hladká
• Vivalto Lungo: intenzita 4 – komplexní a vyvážená
• Bukeela ka Ethiopia: intenzita 3 – květinová a divoká (Pure Origin)
• Vivalto Lungo Decaffeinato: intenzita 4 – komplexní a vyvážená (bez kofeinu)

CHUŤOVÝ PROFIL ENVIVO LUNGO

Envivo Lungo nabízí větší šálek kávy stimulující smysly svým silným a bohatým charakterem, vysokou intenzitou a plným tělem. Potěšte své smysly tóny aromatického suchého dřeva, perníku a karamelu zakončené intenzivním a příjemným chuťovým dozvukem.

Intenzita: 9
Objem nápoje: Lungo (110 ml)

Lungo Envivo3

Envivo Lungo je zvlášť atraktivní pro milovníky intenzivního espressa, kteří chtějí podobnou sílu ve větším šálku. Zrovna tak Envivo Lungo potěší i ty, kdo mají raději kávu s mlékem, neboť se s ním výborně doplňuje – mléko zjemní chuť kávy, která si ale udrží svůj intenzivní charakter.
V podobě Lungo Macchiato s trochou mléčné pěny se Envivo Lungo zjemní, ale zachová si svou intenzitu. Coby Latte Macchiato spolu s hladkou mléčnou pěnou Grand Cru Envivo Lungo zvýrazní své měkké dřevité tóny a zároveň rozvine hladké, bohaté a máslové aroma.
Envivo Lungo je novým trvalým přírůstkem do rodiny Nespresso, která již zahrnuje 24 káv Grand Crus. Tato káva bude k dostání v buticích Nespresso na celém světě, prostřednictvím Nespresso Clubu a online na www.nespresso.com od 6. června 2016 za cenu 104 Kč za 10 kapslí.

Foto: Archiv firem