Posted in Nezařazené

Osobnosti na gala večeři Happy Hearts Fund byly štědré a „nóbl“

Osobnosti na gala večeři Happy Hearts Fund byly štědré a „nóbl“ Zveřejněno 11. 10. 2016

V průběhu gala večeře se podařilo vybrat celkem 2 470 000 Kč. Tuto částku Happy Hearts Fund zdvojnásobí, aby bylo možné postavit The Mandra Primary School, poskytující zázemí pro 145 dětí, která byla zničena během zemětřesení v Nepálu v roce 2015. 15% z výtěžku z proběhlé aukce putuje na konto české neziskové organizace Člověk v tísni, konkrétně na projekt „Lepší škola pro všechny“.

14485106_1165492563545408_8126895370035527468_n

Vzácným hostem Petry Němcové byla Lubov Azria, kreativní ředitelka americké značky BCBGMAXAZRIA, která přiletěla z Los Angeles a exkluzivně v Evropě předvedla svoji aktuální kolekci. Módní značka BCBGMAXAZRIA v těchto dnech otevírá svůj první butik v Praze.

Lubov Azria
Lubov Azria

Večeře se zúčastnili významní hosté ze společenského a kulturního prostředí jak z České republiky, tak i ze zahraničí. Kromě již zmíněné Lubov Azria se večeře zúčastnili Oldřich Lomecký, starosta Městské části Praha 1, ministr financí Andrej Babiš s partnerku Monikou Babišovou, Šimon Pánek, podnikatelky Lenka Vejvalková a Tamara Kotvalová, Leoš Mareš, modelka Pavlína Němcová, módní návrhářka Beata Rajská, umělci Rony Plesl, Matěj Ruppert, Victoria Velvet, Petr Nedvěd a Albert Černý s kapelou Lake Malawi. Celým večerem hosty provázeli Petra Němcová a Petr Šimůnek, šéfredaktor magazínu Forbes.

Petra Němcová
Petra Němcová

„Letošní 5. ročník charitativní gala večeře pro HHF v Praze dokazuje, že má tento krásný projekt v Česku velký potenciál. Za pět let se podařilo díky štědrosti českých dárců vytěžit více než 10 000 000 Kč a postavit dvě školy pro 750 dětí, proto jsme se rozhodli pro založení nadačního fondu Happy Hearts v České republice. Děkujeme moc všem za ochotu pomáhat“ uvádí Petra Němcová.

K takové slavnostní gala večeři patří i dress code. Ten v podstatě všichni přítomní dodrželi. Dámy zvolily šaty většinou černé barvy. Výjimkou byla podnikatelka Lenka Vejválková, která k bílým šatům zvolila zlatou kabelku z kolekce Dolce & Gabbana a předvedla svůj vytříbený vkus.

287-mkr_7529
Lenka Vejválková

Z titulní strany časopisu Forbes se Leoš Mareš přesunul na gala večeři v doprovodu své partnerky, která vsadila sice na temnou barvu, ale ne černou, a tak i díky oranžovému psaníčku stylově vyčnívala.

Leoš Mareš s partnerkou
Leoš Mareš s partnerkou

Další podnikatelka z Pařížské ulice Tamara Kotvalová ukázala dokonalou postavu v elegantní černobílé róbě, kterou umocnila i díky noblesnímu účesu.

Tamara Kotvalová s partnerem
Tamara Kotvalová s partnerem

Asi na tento večer „nejbarevnější“ šaty zvolila návrhářka Beáta Rajská, která si samozřejmě oblékla model ze své autorské kolekce.

Beata Rajská
Beata Rajská

A pak už přichází jen plejáda černé, kterou si oblékly modelka Pavlína Němcová, zpěvačka Victoria Velvet, a rovněž jedna z pořadatelek večera Karolína Bosáková. Nicméně je nutné podotknout, že konečně i do naší země vstoupil vkus a noblesa.

Pavlína Němcová
Pavlína Němcová
Victoria Velvet
Victoria Velvet
Karolína Bosáková s manželem
Karolína Bosáková s manželem

Foto: Archiv firem