Posted in Nezařazené

OliOla Organic Beauty: Je libo rituál Matamanoa, Kokosovou vlnu nebo Inlight masáž? 

OliOla Organic Beauty: Je libo rituál Matamanoa, Kokosovou vlnu nebo Inlight masáž?  Zveřejněno 8. 4. 2019

OliOla Organic Beauty je exkluzivní organický beauty salon v Praze. Oáza klidu plná aromaterapeutických vůní však nabízí i hair styling či regenerační masáže celého těla. Kromě rituálu Matamanoa, během nějž je tělo masírováno horkými a studenými lasturami, je velice oblíbená také Kokosová vlna s použitím teplých kokosových měšců nebo Inlight péče pro hormonální rovnováhu ženy.  

Bio Filosofie OliOla

OliOla Spa Salon nedělá kompromisy mezi zdravím a krásou. Veškeré výrobky jsou pečlivě vybírány tak, aby neobsahovaly škodlivé chemické substance. Žádné parabeny, sulfáty, amoniak, umělá barviva nebo aroma či silikony v OliOla nenajdete. Vyškolený personál pracuje s přípravky z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin, fair trade surovin, organických extraktů a esenciálních olejů. 90 % produktů je veganských a samozřejmě i netestovaných na zvířatech. Co se konkrétních značek týče, těšit se můžete na bio kosmetiku Inlight, což je mimochodem náš naprostý favorit v organické péči, a na přírodní produkty Pure Fiji či esenciální oleje značky Florihana. A jaké procedury vám doporučujeme?

Rituál Matamanoa, 1 890 Kč/90 min

Fidžijská hloubková regenerační masáž celého těla horkými a studenými mořskými lasturami a hydratace pokožky prvotřídními kokosovými oleji. Masáže lasturami v sobě spojují léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže. Důležitým prvkem celé terapie jsou nepřetržitě hřející mořské lastury a plynulý pohyb napodobující hru vln na mořském pobřeží. Po každé masáži si vypijete šálek čokolády s kokosovým mlékem.

Kokosová vlna, 1 590 Kč/60 min

Celotělová relaxační masáž teplými kokosovými měšci a zábal v másle a kokosové drti zvyšuje celkovou tělesnou i duševní kondici, regeneruje a pozitivně ovlivňuje psychický stav organismu. Uvolnění svalů, prohřátí a výživa pokožky dělají z tohoto rituálu jednu z nejvyhledávanějších masáží.

Inlight péče pro hormonální rovnováhu ženy, 1 590 Kč/60 min

Jedinečná péče o chodidla a nohy pomáhá obnovit hydrataci pleti a očistit cévní systém, uvolní napětí a posílí uvědomění samy sebe. Ideální pro všechny ženy v období hormonální nerovnováhy. Při ošetření se stimulují vybrané akupresurní body na chodidlech a nohou, pro posílení účinků se využívá litoterapie (léčba krystaly).