Posted in Beauty

Od obličeje k intimním partiím: Co všechno omladí laser?

Od obličeje k intimním partiím: Co všechno omladí laser? Zveřejněno 19. 6. 2018

Laser FOTONA Dynamis Pro, s nímž úspěšně pracuje Asklepion – Klinika a institut estetické medicíny, nabízí revoluční řešení pro pokožku, jež potřebuje omladit. A v čem tkví unikátnost laseru? Působí jich hned několik najednou!

Jak laser funguje?

Nejprve si pojďme novou metodu trochu představit. Jedná se o vysoce výkonný laser s názvem FOTONA Dynamis Pro, jehož specifikem je kombinace čtyř laserových zákroků, které zasahují do hluboké, střední i povrchové vrstvy kůže. Díky tomu zvládne omladit pleť, oční okolí, zpevnit pokožku těla a odbourat tuk a vyřeší také citlivé problémy v intimních partiích.

Co očekávat?

Unikátnost laseru tkví ve skutečnosti, že funguje z vnější a vnitřní strany pokožky zároveň. Kolagenová vlákna jsou proto maximálně stimulována a omlazující efekt překvapí revolučním účinkem i v hlubokých nosoretních vráskách. Těšit se tak můžete na pevnější a hladší pleť, ale vyřešíte snadno i další nedokonalosti, jako jsou popraskané žilky, pigmentové skvrny nebo rozšířené póry.

Proč FOTONA Dynamis Pro?

Procedura trvá zhruba 40 minut a je vhodná pro jakékoliv roční období a všechny typy pleti. „Laserová rejuvenace patří mezi vyhledávané neinvazivní výkony. Kombinací několika druhů nástavců Fotona a přesným nastavením intenzity laserového paprsku sestavíme ošetření na míru každému typu pokožky,“ vysvětluje primářka oddělení dermatologie MUDr. Hana Smutková. Po zákroku navíc nebudete mít jizvy a nepotřebujete žádnou rekonvalescenci.

Co ještě laser dokáže?

FOTONA Dynamis Pro komplexně omladí vaši pleť. Asklepion se však specializuje i na konkrétní část obličeje, tedy oční okolí, a další oblasti, z nichž můžete být zbytečně nešťastní. Co patří mezi další „dovednosti“ tohoto laseru?

1. Mladistvý pohled

Největší výsada ošetření FOTONA Smooth eye, jež je zaměřené na citlivé oční okolí, bezesporu tkví ve zpevnění a vyhlazení pokožky nejen zvenku, ale i zevnitř, tedy intraokulárně. Laser působí z obou stran a vypnutí povadlých víček je skutečně výrazné a bez nepříjemných jevů v podobě jizviček.

2. Redukce tuku

Možná vás překvapí, že laser, konkrétně procedura FOTONA Tight Sculpting, dokáže odstranit tuk v problematických oblastech břicha, hýždí nebo stehen. V zákroku pracují dvě vlnové délky, jež vymodelují a zpevní pokožku těla na povrchu i v hloubce, přičemž dochází k redukci tuku. „V prvním módu laserový paprsek stimuluje metabolismus tukových buněk a zpevňuje hlubší tkáně bez poškození svrchní vrstvy kůže. V druhém módu je prohříván povrch kůže a dochází ke zlepšení elasticity a vypnutí pokožky,“ vysvětluje Dr. Smutková.

3. Omlazení intimních partií

FOTONA řeší i choulostivé obtíže, které trápí mnoho žen. Jedná se zejména o intimní oblast poznamenanou porodem či stárnutím. Moderní technologie pracuje se speciálním nástavcem určeným pro tyto partie. Bezbolestná procedura stimuluje tvorbu kolagenu uvnitř a intimní oblast je pevnější, užší a kvalita sexuálního života se zlepšuje.