Posted in Nezařazené

OCHUTNEJTE SLADKOU SMYSLNOST S NOVOU LIMITOVANOU EDICÍ VARIATIONS OD NESPRESSO

OCHUTNEJTE SLADKOU SMYSLNOST S NOVOU LIMITOVANOU EDICÍ VARIATIONS OD NESPRESSO Zveřejněno 5. 11. 2015

Řada Variations byla inspirována teplými tóny svátečního období a představuje perfektní harmonii sladkých, kořeněných a sušenkových chutí a vůní. Vaše smysly potěší nádech bohaté tmavé čokolády, uklidňující vanilky, sladkých mandlí, aromatického kardamomu a výrazného zázvoru.

Kolekce Variations sestává ze tří dokonale vyvážených káv, všech na bázi směsi Livanto, Grand Cru s optimálním profilem pro doplnění různých aromat. Tyto nečekaně rafinované kombinace chutí sestavili Nespresso Senzoričtí Specialisté, s cílem vytvořit kávy smyslné a delikátní, které vás příjemně překvapí.

Vanilla Amaretti
Příjemným aroma mandlí a vanilky připomíná tato směs sladké sušenky amaretti. Ve spojení s praženě-karamelovými tóny Livanto Grand Cru získává zaoblený profil.
Intenzita 6

ttt

Ciocco Ginger
Odvážné spojení typického nádechu pražení Livanto Grand Cru se sytým aroma tmavé čokolády, podtržené špetkou zázvoru, pro skutečně slavnostní příležitosti.
Intenzita 6

zzz

Vanilla Cardamom
Delikátní harmonie vůní vanilky a kardamomu probouzí pražené tóny směsi Livanto a přináší výjimečný zážitek z vychutnávání kávy.
Intenzita 6

qqq

Každá Variations má stupeň intenzity šest (na stupnici od 1 do 12) a nejlépe chutná jako Espresso, v němž maximálně vynikne veškeré aroma. Milovníci kávy s mlékem si mohou dopřát vynikající receptury, přinášející ještě více možností, které jistě potěší smysly všech znalců kávy.

Variations budou k dispozici rovněž ve speciálních dárkových baleních, které obsahují všechny tři výjimečné kávy a nabízejí tak možnost ochutnat sladké, kořeněné i sušenkové aroma. V prodeji budou pouze po omezenou dobu. Tyto lákavé příchuti skvěle doplňují stálou řadu Variations – kávy Vanilio, Ciocattino a Caramelito.

Foto: Archiv firem