Posted in Nezařazené

Objevte sílu Monogram Flower na svém zápěstí

Objevte sílu Monogram Flower na svém zápěstí Zveřejněno 29. 12. 2017

Šedesát kvítků Monogram Flower doprovází minuty na jejich cestě a jejich čisté, dynamické linie dohromady tvoří jeden velký motiv Monogram Flower. Tento kvítek, symbolický pro značku Louis Vuitton, září intenzívním kovovým leskem, jehož bylo dosaženo unikátním řemeslným procesem v hodinářských dílnách La Fabrique du Temps Louis Vuitton. Mistři hodináři odhalují oslnivý lesk kovu trpělivým ručním leštěním ornamentálního reliéfu kartáčkem s měděnými štětinami a koncentrátem z panamského dřeva. Dokonalá kombinace hodinářského umu a elegantního designu se projevuje i v osmi leštěných kabošonech, které tento moderně pojatý číselník povyšují ještě o jednu úroveň elegance výše. 

Rytmus hodin se roztančí zlaté odlesky čtyř ikonických motivů ze stylového repertoáru značky Louis Vuitton – kvítků Monogram Flower a loga LV, které vytvářejí zářivý kontrast na pozadí pouzdra z leštěné oceli. Hodinky se nabízejí ve variantách s pouzdrem o průměru 28, 33 a 39 mm. 

Díky exkluzívnímu konceptu vyměnitelných pásků, který je robustní a patentovaný značkou Louis Vuitton, hodinky Tambour Slim Metallic Flower přímo vybízejí ke hraní si s vizuální interpretací toho, jak různě může vypadat ztělesněný čas. 

Specifikace:

StrojekQuartz 

Funkce: hodiny, minuty

Pouzdro: Nerezová ocel 

Průměr: 28, 33, 39 mm 

• Safírové sklíčko s antireflexní povrchovou úpravou 

• Vodotěsné do to 50 m

Číselník 

• Stříbřený kovový číselník se 60 kvítky Monogram Flower

• 8 leštěných kabošonů a čtyři zlaté indexy s motivem Monogram Flower 

• Zlatá hodinová a minutová ručička

Pásek 

• Vyměnitelný pásek – patentovaný systém Louis Vuitton 

• Trnová spona ardillon z nerezové oceli