Posted in Nezařazené

Nudí vás kabelka? Pořiďte si stylový batoh!

Nudí vás kabelka? Pořiďte si stylový batoh! Zveřejněno 23. 8. 2017

Nejste si batohem stále jisti a nevíte, zda mu dokážete v šatníku vyhradit místo? Hledejte nejprve jednoduché tvary. Budou se vám lépe nosit a zbavíte se pocitu, že vám nový doplněk vyčnívá či překáží. Zatímco dříve se nosili hranaté tvary, nyní móda a výrobci směřují spíše k zaobleným formám.

Kvalitní řemeslné zpracování je u pařížského Longchampu samozřejmostí.

Vtipným prvkem jsou i chlupaté detaily. Naprosto jsme jim propadli u modelů Karla Lagerfelda, které jsou hodně odvážné, ale rozhodně stojí za to si dodat trochu odvahy a svůj minimalistický look jimi ozvláštnit. Letošní rok navíc velmi fandí bláznivým kreacím a maximalismu, který kombinuje barvy a vzory navzájem. Nic není zakázáno!

Hravé a vtipné. Přesně takové jsou batohy od návrháře Karla Lagerfelda.

Nemůžete se stále rozhodnout, zda je pro vás batoh ta správná volba? Zvolte kompromis – multifunkční kabelku, kterou můžete proměnit v batoh, kdykoliv se vám zachce.

Hermès a jeho vize dokonalého ruksaku. Zamilovali jsme se!

Co se týká barev, černá je stále aktuální. Vedle nešlápnete s béžovou nebo koňakovou. Skvěle si rozumí se zlatými doplňky a detaily. Do hry se vrací také miniaturní batohy, které jsme si tolik oblíbili v 90. letech.

Modelka Bella Hadid sází na klasiku a zvolila prošívaný batoh od Chanelu. Dokázala ho však poměrně nečekaně okořenit sportovním lookem.

A víte, co je na batozích úplně nejlepší? Že si je můžete také půjčovat od svého partnera!

Mladistvá kolekce batohů Chanel se v obchodech určitě neohřeje dlouho.
Velmi kompaktní model Hermès v té nejjemnější kůži vás doslova obepne.