Posted in Nezařazené

Nový Mercedes-AMG GT. Vysněno závodníky.

Nový Mercedes-AMG GT. Vysněno závodníky. Zveřejněno 20. 4. 2015

Špičkový výkon vychází z ideálního rozdělení hmotnosti, která je dána konstrukcí transaxle. Motor uložený vpředu uprostřed je spojený pomocí extrémně lehkého karbonového hnacího hřídele odolného proti zkrutu s dvouspojkovou převodovkou umístěnou na zadní nápravě. Pohon přejímá námi nově vyvinutý špičkový agregát. 4litrový motor AMG V8 se dvěma turbodmychadly, uložený hluboko v hliníkovém rámu spolu se suchou skříní. Tím se snižuje těžiště a je zaručeno optimální zásobování olejem i při vysokém příčném zrychlení.

Za účelem navýšení výkonnosti nového motoru V8 jsou obě turbodmychadla uložena v horkém prostoru mezi bloky vidlicového motoru. Tím je zajištěno optimalizované proudění přiváděného čerstvého vzduchu a perfektní podmínky pro práci obou výfukových turbodmychadel. Výsledkem je okamžitá odezva motoru.

AMG. Na vlastní kůži.

Kokpit, který v sobě nese DNA charakteristické pro vozy AMG. Sedadla, která nabízejí perfektní boční oporu v každé zatáčce. AMG Performance. Stvořen pro pocit z extrémně kvalitně zpracovaných materiálů, nejjemnější kůže a karbonu. Nový Mercedes-AMG GT.

Chcete vstoupit do světa rychlosti a stylu? Pak tedy, RAČTE DÁL…