Posted in Nezařazené

Nový fenomén: Gucci pantofle

Nový fenomén: Gucci pantofle Zveřejněno 7. 4. 2017

Absolutní ležérnost

Oblékněte si džíny stejně jako úspěšná a těhotná makléřka Heather Altman. Právě v těhotenství jsou tyto boty nadevše. Pohodlné, stylové, luxusní, dokonalé.

West Hollywood, CA - "Million Dollar Listing LA's" Josh and Heather Altman leave Mauro's Restaurant after lunch. Heather is showing off her prominent baby bump in a knit jacket, white t-shirt, blue jeans, and Gucci loafer slippers. December 18, 2016, Image: 308920346, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Credit line: Profimedia, AKM-GSI

Laclové džíny

Sportovní lacláče s trendy mikinou jsou trefou do černého a když navíc tento outfit rozbijete zajímavou barvou pantoflí jako to udělala modelka Sofia Richie, budete za hvězdu street módy.

Sofia Richie and Nicola Peltz stop by Dior

Monochromatický outfit

O monochromatických outfitech jsme psali už mnohokrát. Chcete docílit toho, aby váš outfit byl naprosto dokonalý? Vsaďte na jednoduchý stylingový trik – monochromatické barvy. Stačí se prostě obléknout do jedné barvy od hlavy až k patě, včetně luxusních pantoflí. Přesně tak to zvládla herečka Jennifer Morrison.

Exclusive... Jennifer Morrison Goes To A Salon In Beverly Hills

Pantofle v pánském provedení

Gucci pantofle umí nosit i pánové. Na pražský týden módy v nich vyrazil moderátor Leoš Mareš, který je zvolil k džínám a saku a vypadal přesně tak, jak muž na módní týdnu vypadat má.

StenaFull50

Pantofle v podání české modelky

Na pražský módní týden si vyrazila i modelka Zuzana Stráská, které pantofle od Gucciho opravdu slušely k roztrhaným skinny džínám a bílé košili. Jednoduše dokonalé.

StenaFull14

Foto: Profimedia.cz; MBPFW; Gucci.com