Posted in The Brands

Nový concept store The Border nabízí styl, který z vás udělá jedinečnou osobnost

Nový concept store The Border nabízí styl, který z vás udělá jedinečnou osobnost Zveřejněno 30. 11. 2015

Začíná se spekulovat, která z přilehlých ulic se stane další luxusní třídou. Své místo si už našla Široká ulice, kde najdeme luxusní butiky jako Marina Rinaldi, nově hodinářství Hublot, multibrandové butiky The Brands a Obsession. Ta se však pomalu a jistě zaplňuje, a tak luxus se přesouvá o další kousek dál do rovnoběžné Maislově ulice. Právě tady v čísle jedna najdete nový concept store s názvem THE BORDER.

Redakce parizskaulice.cz ho pro vás již navštívila a nadšení neskrývala. The Border je multibrandový butik, kde najdete každý model jako naprostý originál. Filozofií majitelů butiku je přiblížit Pražanům co nejvíce současný módní styl. V butiku najdete nejen oblečení, ale i boty, kabelky, batohy, šály, čepice či šperky. Tento butik a jeho nabídka vám pomůže najít si svůj osobitý styl. 

Zakladatelé butiku The Border nepřišli do Prahy následovat trendy, ale vytvářet je. Jejich cílem je přinést do českého stylu závan čerstvého vzduchu i inspirace. Svou vlastní inspiraci a řadu zkušeností získali v Miláně a Paříži, kam stále jezdí a vybírají každý kus zvlášť z různých kolekcí a značek, aby vytvářeli naprosto ojedinělý a stoprocentně originální styl.

 

Kartu THE BORDER naleznete zde.

Multibrandový butik The Border je určen nejen pro již zkušené milovníky módy, ale i pro ty, kteří svůj styl zatím hledají a v klasických značkách nebo módních řetězcích se jim to nedaří. Jsme optimističtí, že toto místo by se mohlo stát novou studnicí módních nápadů. Motto butiku mluví za vše..„Hej..psst..máme skvělé věci pro vás!“

Motto
Motto

Foto: Archiv firem; Facebook.com/TheBorder