Posted in Móda

Novoroční předsevzetí pro mistry prokrastinace

Novoroční předsevzetí pro mistry prokrastinace Zveřejněno 31. 12. 2019

Rádi byste na sobě zamakali? Nový rok se nabízí jako skvělá příležitost změnit staré návyky a být lepší verzí sebe sama. Víte ale už teď dopředu, že vám nadšení dlouho nevydrží? Začněte po malých krůčcích, které vás budou bavit!

Chtěli byste dolů nějaké to kilo? Hlavní je nestresovat se a brát to v klidu. Když už se nevejdete do šatů, kupte si zkrátka nové! Často je to o střihu, takže možná vám nové šaty opticky nějaké to kilo uberou. Další dobrou radou je přitáhnout pozornost na vaše přednosti. Zvýrazněte třeba svoje oči pomocí řasenky, která dokáže zázraky. Věřte, že nikdo už nebude chtít koukat jinam.

Rádi byste se starali o svou pleť, ale dlouhé hodiny před zrcadlem se čtyřmi druhy beauty produktů není váš šálek čaje? Zkuste tuto zbrusu novou hydratační bázi pod make-up. Jako dva v jednom bude o pleť celý den pečovat díky kyselině hyaluronové a bambuckému máslu a ještě váš makeup udrží matný, bez pórů a tam, kde má být.

Přestat prokrastinovat. Pokud jste klikli na tento článek, pravděpodobně vám není pomoci. Stejně jako my necháváte věci na poslední chvíli a místo abyste úkoly dokončili včas a v klidu, budete reporty pro šéfa dopisovat v noci pár hodin před deadlinem nadopovaní kofeinem. A víte co? On je nakonec ten press vlastně celkem dobrý hnací motor. Pamatujte ale jediné pravidlo: vypadat skvěle a svěže, zkrátka jakoby nic. A když přijdete pozdě, alespoň můžete vypadat skvěle! S těmi otravnými kruhy pod očima vám pomůže například tekutý korektor Díky výtažkům z mořských řas se o vaše oční okolí dobře postará. A zakryje i další dokonalé nedokonalosti, které chcete ponechat tajemstvím.

Chcete začít cvičit, ale představa fitness centra nebo pobyt venku vám nahání husí kůži? Pak doporučujeme začít trénovat účesy. Dva zapletené copánky si často bezprostředně poté vyžádají minimálně dvacetiminutový šlofík. Dost možná se probudíte s bicepsy jako Rambo. Podobně je na tom trénink očních linek. Člověk se opravdu zapotí. Doporučujeme začít s menší zátěží – ve formě fixu.

Co si z toho vzít? Nebýt na sebe přísný a zbytečně se nestresovat. Pokud něco opravdu chcete, dojdete tam, my vám věříme! Hlavní je se nevzdávat a celou cestu za svými cíli si zpříjemnit a snažit se jí užít!