Butik The Border představuje značku ELEVEN PARIS

17. 5. 2016

Mladistvá a nespoutaná, taková je móda v podání francouzské značky Eleven Paris, která se nese na vlně britské rockové scény a berlínského undergroundu již od roku 2003. Její osobitá image nezapře lásku pro hlasitou hudbu a divoký životní styl. Zkrátka móda, která je svá, a veškeré dění kolem bere s vtipnou a ironickou nadsázkou.

Pokud patříte i vy mezi ty, co si rádi dopřejí originální a neokoukaný kousek, potom vás značka dvou módních nadšenců, Oriela Bensimona a Dana Cohena, naprosto nadchne. Vyberou si opravdu všichni. Muži, ženy, ale i děti budou s kousky této francouzské značky k nepřehlédnutí.

100505_ELEVEN_PARIS_180-0007

“Jde o to, aby se člověk v dnešní městské módě cítil co možná nejlépe,” vysvětluje představitel kreativního studia. “Neustále cestujeme do všech koutů, abychom našim zákazníkům dokázali v každé kolekci přinést nové umělecké a inspirativní kousky”. I díky tomu plní značka s každou svou novou kolekcí titulní stránky módních novin a časopisů.

Eleven Paris se proslavila především díky jejich ikonickým tričkům se slavnými osobnostmi a přimalovaným knírkem. Nechyběly potisky počínaje Marylin Monroe a konče zpěvákem Iggy Popem.

eleven-paris

Pokud jste ještě neměli šanci kouzlo a důvtipnost této originální značky objevit, poté by jste měli zavítat do butiku The Border v Maiselově ulici v centru Prahy nebo zabrousit na web www.theborder.cz, který nabízí širokou škálu těchto kreativních kousků.

Foto: Archiv firem

Fotogalerie