Posted in Breitling

Novinky z Pařížské ulice

Novinky z Pařížské ulice Zveřejněno 25. 10. 2016

Pařížská dětem

Nadační fond Bazaar Charity se spojil s vybranými butiky z pražské luxusní Pařížské ulice, aby zajistil finanční pomoc handicapovaným dětem. Zúčastněné obchody přispějí z každého prodaného kusu danou částkou a v rámci projektu Pařížská dětem plánují uhradit léčebné pobyty pro čtyři děti s náročným postižením. Charitativní projekt potrvá do konce letošního roku. Dobročinný projekt Pařížská dětem, který iniciovala majitelka společnosti Carollinum a členka správní rady Nadačního fondu Bazaar Charity Tamara Kotvalová a zaštítila Barbara Nesvadbová, zakladatelka Nadačního fondu Bazaar Charity, spojil prodejce z pražské Pařížské ulice a blízkého okolí. Do projektu se zapojily butiky Beata Rajská, Bohème, Breitling, Carollinum, Corneliani, Dolce & Gabbana, Halada, John Richmond, La Gallery Novesta, Montblanc, Navarila/Martina Nevařilová, Obsession, Patek Philippe, Roberto Coin, Rolex a Tatiana by Taťána Kovaříková.

sim_0480_03_web

Nový butik BCBGMAXAZRIA

Tento měsíc Pařížská ulice přivítala novou značku a to BCBGMAXAZRIA. Jedná se o americký brand, který nabízí trendy módu za překvapivě příjemné ceny. Kreativní ředitelka Lubov Azria této značky si butik již stihla prohlédnout osobně, když přijala pozvání na charitativní galavečeři Happy Hearts, kterou pořádala topmodelka Petra Němcová. Podzimní a zimní kolekci si prohlédnete ZDE.

www

Bulgari se stěhuje

Není již žádným tajemstvím, že klenotnictví Bulgari se stěhuje do nových prostor, které se v tuto chvíli dokončují. Nový butik najdete na adrese bývalého obchodu Louis Vuitton. Takže bude stačit jen přejít přes ulici Široká.

14463064_1365538273456294_7865520823442454239_n

Nespresso Experience Center

Nespresso není jen značka lahodné kávy, je to zároveň synonymum pro příběh, pro nezapomenutelné okamžiky, je to vstupenka do světa špičkových kávových zážitků. A aby si mohli všichni milovníci Nespresso svou oblíbenou kávu dokonale vychutnat všemi smysly a navíc o ní zjistit něco nového, otevírá nyní společnost Nespresso unikátní Experience Center umístěné v Praze, Pařížské ulici č. 11. Za návrhem Nespresso Experience Center stojí studio Parisotto+Formenton Architetti, díky němuž se bývalý byt v historickém centru Prahy proměnil v dokonalé místo, kde se dá vyprávět jedinečný příběh kávy. Samotný prostor je tak odpovědí na otázku, čím je káva Nespresso tak výjimečná. Podtrhuje dlouhou cestu od kávovníku přes výběr těch nejlepších kávových třešní, zpracování zrn až po uchování jedinečné kvality v kapsli. Je odrazem kvality produktů a služeb, které značka svým zákazníkům poskytuje.

1

3

Foto: Archiv firem; Instagram