Posted in Nezařazené

Nové GLS. Ve svém živlu v jakémkoliv terénu.

Nové GLS. Ve svém živlu v jakémkoliv terénu. Zveřejněno 3. 3. 2016
Sada AIRMATIC, která je součástí standardní výbavy a zahrnuje vzduchové odpružení a systém adaptivního tlumení ADS PLUS, poskytuje vynikající jízdní komfort na silnici i v terénu. Tlumení každého kola se okamžitě přizpůsobuje stávajícím jízdním podmínkám a lze ho v případě potřeby nastavit na komfortní nebo plynule variabilní režim.
Ovládání Vašeho GLS můžete nastavit tak, aby perfektně vyhovovalo dané situaci otočením ovladače DYNAMIC SELECT dodávaného ve standardní výbavě. Kromě standardních programů „Comfort“, „Sport“, „Sport+“ a „Kluzko“ máte díky příplatkové sadě Offroad Technik k dispozici další dva terénní programy navíc. V závislosti na zvoleném programu jsou automaticky upravovány charakteristiky motoru, převodovky, odpružení a řízení. Vaše GLS Vám tak poskytne ty nejlepší možné jízdní vlastnosti pro každou situaci. A to pouhým otočením ovladače.
Extrémně komfortní nejsou pouze jízdní vlastnosti nového GLS. Cestování je skutečným požitkem. Moderní výklad luxusu jako ionizace vzduchu interiéru, která výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu uvnitř vozidla, si může vychutnat až sedm osob. Vychutnejte si novou lehkost bytí.