Posted in Nezařazené

Nová značka v butiku DUŠNÍ3

Nová značka v butiku DUŠNÍ3 Zveřejněno 31. 7. 2015

Marc by Marc Jacobs patří mezi nejžádanější světové módní brandy. Mladistvější a dostupnější linii své stejnojmenné značky založil návrhář Marc Jacobs v roce 2001 a proslavila se provokativním a progresivním lookem, který si razí svou cestu bez ohledu na módní trendy. Zvláštní oblibě se po celém světě těší zejména kabelky této značky, které díky jejich promyšlenému designu mohou nosit mladinké slečny i zralé dámy se smyslem pro hravý detail.

Marc by Marc Jacobs je tak další velkou značkou, která obohatí portfolio butiku DUŠNÍ 3. Zařadí se tak mezi další módní velikány jako je Diane von Furstenberg, Vivienne Westwood či Halston. Kromě kabelek Marc by Marc Jacobs nabídne butik DUŠNÍ 3 na podzim nově rovněž módu španělské značky Ailanto a dánské By Malene Birger, boty od designérky Chie Mihara a italského výrobce Baldan.

V podzimní kolekci Marc by Marc Jacobs najdeme oblíbené tvary kabelek nejen v klasické černé barvě, ale i nádherných, měkkých odstínech tmavě modré, mechově zelené a béžové. Detaily pak tvoří efektní kombinace s hadí kůží či oblíbené rockerské cvočky.

Foto: Archiv firem