Posted in Nezařazené

Nová šperkařská značka přichází na Pařížskou ulici

Nová šperkařská značka přichází na Pařížskou ulici Zveřejněno 14. 4. 2015

Nově otevřený showroom je hlavním sídlem značky GIOIA. Unikátní privátní showroom nabízí individuální přístup a exkluzivní osobní prezentaci šperků GIOIA.

Značku GIOIA Pavlína založila v roce 2014. Design byl vždy její vášeň a radost a tak vznikl i název GIOIA. Jméno GIOIA znamená radost i šperk a je symbolem každodenních radostí. Znamená radost cítit a sdílet ji. Jemné subtilní prvky GIOIA kolekce jsou krásné nošené samostatně a zároveň umožňují vytvářet rozličné kombinace a efektivní, hravé vrstvení, což přináší možnost různých vyjádření sama sebe.

Šperky GIOIA svým zpracováním a vzhledem ztělesňují hodnoty jako jsou tradice, vytříbenost, trvalost a kvalita. V dnešní době, kdy jsou šperky ve velkém vyráběny strojově, se GIOIA vrací k tradičnímu zlatnickému řemeslu a přináší kolekci, ve které je každý šperk vyroben ručně v českém zlatnickém ateliéru. GIOIA pracuje pouze s těmi nejlepšími materiály a je výjimečná jak svým designem, tak kvalitou, kterou přináší nadstandardní péče manuálního zpracování věnovaná každému jednotlivému kusu.

Každý šperk od GIOIA je originál.

Navíc, již brzy bude GIOIA umístěna na mapu šperků.