Posted in Nezařazené

Tiffany představuje kolekci diamantových zásnubních prstenů Fancy Shapes

Tiffany představuje kolekci diamantových zásnubních prstenů Fancy Shapes Zveřejněno 2. 4. 2015

Jsou nabízeny v mistrovském, čistém a moderním brusu Emerald; v opulentním brusu Oval inspirovaném slavným diamantem Koh-i-noor; v romantickém, dokonale symetrickém a velmi komplikovaném vybroušení do tvaru srdce (Heart); a v elegantním brusu Pear ve tvaru slzy – všechny usazené v klasickém Tiffany stylu nebo ve stylu Soleste® osázeném diamanty.

Dokonale vybroušené Tiffany Fancy Shapes jsou ztělesněním Tiffanyho legendární kvality z rukou nejlepších šperkařských mistrů, kteří brousí diamanty tak, aby maximalizovali jejich třpyt a krásu, a odhalili tvar, který mají ukrytý uvnitř. Díky extrémní přesnosti brusu se tak tvoří oslnivá záře s maximálním rozptylem, typická pro značku Tiffany & Co. Tiffanyho diamanty jsou označovány jako nejlepší diamanty světa, protože Tiffany používá nejpřísnější gemologická kritéria na kvalitu kamenů a akceptuje méně než 2% diamantů určených pro klenotnický průmysl. Všechny Fancy Shape diamanty jsou oslnivě jiskrné, zářivější, a jasnější než velká většina ostatních kamenů. Hrdě v sobě nesou legendární odkaz zakladatele Charlese Lewise Tiffanyho, který světu představil zásnubní prsten v podobě, jak jej dnes známe.

S kolekcí Fancy Shapes Tiffany znovu dokazuje, že jeho zásnubní prsteny jsou nejkrásnějšími a nejvyhledávanějšími symboly pravé lásky.