Posted in Nezařazené

Nespresso představuje první pop-up Nespresso Boutique

Nespresso představuje první pop-up Nespresso Boutique Zveřejněno 22. 9. 2016

Za deset let působení na českém trhu si zvládla značka Nespresso vybudovat stabilní základnu spokojených zákazníků, kteří oceňují nejen kvalitní kávu, ale také moderní kávovary a špičkový servis. Toho se jim dostává i díky službám Nespresso Boutique. Proto se společnost rozhodla na začátku září otevřít další, v České republice již čtvrtý, butik a svým zákazníkům tak ještě více zjednodušit cestu k jejich oblíbené kávě.

Poprvé se Nespresso Boutique v České republice představuje jako pop-up store. Přestože se jedná o mobilní koncept, který je menší a kompaktnější, nabídne stejnou škálu služeb jako klasický boutique. Zákazníci zde kromě prodejní zóny naleznou degustační a ochutnávkovou část, kde si mohou vychutnat kteroukoli z 24 druhů Grands Crus káv, a nechybí ani recyklační zóna, kde lze odevzdat použité kapsle. Nespresso pop-up Boutique se pyšní kapslovou stěnou, která pojme 54 800 kapslí. Koncept Nespresso pop-up Boutique pochází od španělské společnosti Ekipa a postaven byl za 2 dny.

nespresso-2

„Nespresso přišlo na český trh v roce 2006, ten samý rok jsme také v Pařížské ulici otevřeli první Nespresso Boutique. Během deseti let prošla česká kávová kultura velkými změnami. Lidé se zajímají o nové možnosti, rádi objevují nové druhy nebo způsoby přípravy kávy. Proto postupem času přibyly butiky v Praze v Centru Černý Most nebo v Brně na náměstí Svobody. Nyní přichází čas a otevíráme první Nespresso pop-up store v ČR. Tento koncept je v zahraničí velmi oblíbený a věříme, že i zde si najde své příznivce,“ řekla k otevření nové prodejny Simone Jansen, Country Business Managerka Nespresso.

Butik v OC Chodov bude otevřený od pondělí do neděle od 9 do 21 hodin. www.nespresso.com.

Foto: Archiv firem