Posted in Nespresso

NESPRESSO představuje nový kávovar šitý zákazníkům na míru

NESPRESSO představuje nový kávovar šitý zákazníkům na míru Zveřejněno 16. 1. 2017

Na začátku chutné, nadýchané Cappuccino, pak silné a horké Ristretto, následované třeba Americanem, novou možností přípravy dlouhé černé kávy – to je několik možností přípravy kávy z velké řady kombinací, které můžete vytvořit pomocí nového kávovaru Nespresso Expert. Díky odborníkům z Nespresso nebylo nikdy tak jednoduché si vychutnat svůj oblíbený kávový moment!

4

Claire Cloatre-Vinzant, ředitelka oddělení marketingu kávovarů v Nespresso vysvětluje: „Vždy se snažíme nabídnout našim členům Nespresso Clubu a milovníkům kávy po celém světě nové výjimečné zážitky a zkušenosti, které posouvají hranice a nový kávovar Nespresso Expert je dokonalým ztělesněním této snahy. Důsledně jsme naslouchali našim uživatelům a zjistili jsme, že je pro ně velmi důležitá možnost úpravy kávy dle jejich vlastních požadavků. Proto jsme u nového kávovaru vymysleli možnost přípravy dlouhé kávy – Americano – které je velmi jemným nápojem, připraveným z 25 ml kávy doplněným 125 ml horké vody. Tento způsob přípravy snižuje ostrost kávy nebo hořkou dochuť, káva je velmi jemná, nasládlá a kulatá, a přesto si použitá směs stále zachovává svůj výjimečný charakter. Americano může být připraveno ze všech směsí řady Ristretto nebo Espresso, které nabízíme”.

3

Inovace není patrná jen v nových funkcích Nespresso Expert kávovaru, nový je i jeho elegantní a sofistikovaný vzhled. Tvoří tak část nové generace designu kávovarů, které se pyšní výjimečným tvarem kopírujícím zeď – inspirovaným zkušenostmi baristů. Členové Nespresso Clubu si mohou připravit dokonalý zážitek s kávou stejně jako nadaný barista, avšak přímo v pohodlí svého domova. Nový tvar kávovaru navíc umožňuje ušetřit drahocenný pracovní prostor v kuchyni, aniž by se to negativně dotklo jeho designu. Nová jsou též minimalistická tlačítka na přední straně kávovaru, kterými si mohou uživatelé jednoduše nastavit teplotu či velikost kávy.

2
Nespresso Expert kávovar je vybaven inteligentní technologií Bluetooth Smart®, která jej snadno připojí k Nespresso aplikaci v chytrém telefonu. Pomocí Nespresso app* mohou nyní uživatelé ukládat své oblíbené receptury do paměti telefonu a příště si tak svou oblíbenou kávovou recepturu připravit z pohodlí své ložnice či obývacího pokoje. Kávovar svému uživateli také oznámí potřebu dokoupení kapslí, pokud se tenčí jeho zásoba, plný zásobník použitých kapslí nebo nutnost údržby kávovaru odvápněním.

1
Kávovar je dostupný ve dvou modelech – Nespresso Expert a Nespresso Expert&milk. Nespresso Expert&milk má plně integrovaný šlehač mléka Aeroccino 3, který odpovídá vzhledu kávovaru a rozmazlí všechny milovníky mléka širokou paletou mléčných receptur. Kávovary jsou nabízeny ve dvou barevných variantách – Off Black a Anthracite Grey – a jsou přehlídkou jemných lesklých i matných úprav povrchu a prvků z kartáčovaného hliníku. Díky magnetickému odnímatelnému odkapávači je velmi jednoduché použít veškeré velikosti porcelánu či skla a připravit si celou škálu receptur.

Foto: Archiv firem