Posted in Nezařazené

Nespresso opět oficiální kávou Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech

Nespresso opět oficiální kávou Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech Zveřejněno 29. 5. 2015

Od 3. do 11. července 2015 budou Karlovy Vary přímo ve svém historickém centru opět hostit oblíbený filmový festival. Návštěvníci si zde budou moci vychutnat svou oblíbenou kávu a nabrat síly na pokračování ve filmovém maratonu hned na několika místech.

Nespresso Café bude umístěno na konci Dvořákových sadů. Zde si můžete vychutnat šálek některé z lahodných Grands Crus káv a proniknout do tajů světa kávy, zároveň bude místem, kde se budou konat setkání s významnými hosty festivalu.

Po celou dobu konání festivalu bude káva Nespresso dále k dispozici ve Finlandia stanu, kde budou mít baristé k dispozici kávovar Aquila, jenž je současně nejvýkonnějším profesionálním kávovarem z dílny Nespresso. V neposlední řadě bude Nespresso k dostání v kavárně provozované Aliancí žen s rakovinou prsu, jež je letošní partnerskou neziskovou organizací. Káva Nespresso nebude chybět ani na dalších partnerských místech a zároveň na zahajovacím či závěrečném večírku. Nespresso Café bude pro všechny místem setkávání, zábavy a odpočinku.

„Loňský ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech pro nás byl velkým zážitkem. Jsme proto nadšení, že se na místo činu vracíme i letos a budeme tak moci opět zpříjemňovat pobyt na festivalu tisícům filmových fanoušků,“ říká Veronika Mašková, event specialista Nespresso.

Nespresso Café bude zapojeno do slavnostního večerního zahájení festivalu dne 3. 7., kdy hosty čeká překvapení ve stylu Coffee Art. Tento večer bude Nespresso Café otevřeno do pozdních nočních hodin a nabídne tak během zahajovací noci návštěvníkům festivalu příjemné osvěžení ve formě netradičních kávových specialit. Nespresso bude navíc aktivní i během úterního charitativního dne, kdy budou v Nespresso Café připravovat a servírovat kávu známé osobnosti. Kromě toho bude pro návštěvníky přichystáno i několik dalších překvapení.

Více na www.nespressovevarech.cz.

Foto: Archiv firem