Posted in Nezařazené

Nejslavnější zásnubní prsten všech dob získal novou podobu

Nejslavnější zásnubní prsten všech dob získal novou podobu Zveřejněno 28. 11. 2016

Již v roce 1886 představil pan Tiffany světu zásnubní prsten v podobě, jak jej dnes známe. Jeho cílem bylo vytvořit prsten, který by co nejvíce podtrhoval krásu diamantu. Přišel tedy s převratným designem spočívajícím v zasazení briliantu do korunky a jeho pozdvihnutí nad prsten tak, aby mohl odrážet co nejvíce světla. Jeho nový design a nejkvalitnější diamanty dokázaly vykouzlit nesrovnatelně větší třpyt. Tento slavný prsten byl pojmenován „Tiffany Setting“ a stal se nejvyhledávanějším symbolem pravé lásky a nejoblíbenějším zásnubním prstenem všech dob.

blue-box-with-tiffany-setting

Na oslavu 130. výročí byla vytvořena limitovaná edice Pavé Tiffany Setting – 130 prstenů posetých pavé diamanty v platině, a také nový model Tiffany Setting s diamantem zasazeným v 18kt růžovém zlatě.

no_sku_rose_sdr_test_021816_v-5_rg_main

Legendární zásnubní prsten Tiffany Setting proslavil společnost Tiffany & Co. jako místo, kde se dají najít ty nejkrásnější diamanty na světě, a značku, jejíž měřítka kvality a dokonalost zpracování nemají obdoby. Která žena by takovému prstenu odolala a řekla NE??

2061-13j-tlr_tfn_cmyk_204_015_fogra

Foto: Archiv firem