Posted in Nezařazené

Nebojte se růžové, luxusní brandy na ni sází

Nebojte se růžové, luxusní brandy na ni sází Zveřejněno 16. 6. 2015

I když růžovou proslavila především panenka Barbie, věřte, že v této barvě budete vypadat žensky a sofistikovaně a nikoli jako cukrová plastová panenka. Je nutné se soustředit na jednoduchost a kvalitní krejčovské zpracování. Pokud si nebudete vědět rady s jakou jinou barvou růžovou kombinovat, stačí sáhnout po neutrálních odstínech černé, bílé, béžové či džínově modré.

Nechte růžovou vyniknout v celistvost nebo jen prostřednictvím módního doplňku. Růžová již dávno není barvou malých holčiček snících o princeznovských šatech. Vždy je důležité si zvolit ten správný odstín pro vaši osobnost. Pokud je vaše pleť velmi bledá, volte tmavší odstín. Světlý by z vás mohl vytvořit unylou dámu bez života.

Růžová je sladká barva, která umí být mimořádně záludná, ale na druhou stranu je radost si s ní pohrávat. Duo návrhářů Dolce a Gabbana vytvořilo podzimní kolekci, ve které nechybí růžové šaty s různými aplikacemi. Prada jde ještě dál a oblékne vám rovnou celý růžový kabát. Escada nabízí růžové šaty s pajetkami nebo dlouhé úzké kalhoty, které trefně doplňuje šedou barvou skvěle padnoucí k růžové. Tomas Maier zařadil do kolekce Bottega Veneta lesklou růžovou halenku s vázankou, která zůstane nadčasová. Značka Tod´s v čele s návrhářkou Alessandrou Facchinetti se růžové rovněž nebojí, tak se ji nebojte ani vy.

Foto: WWD