Posted in Nezařazené

Namíchejte vánoční drink pro Jamese Bonda

Namíchejte vánoční drink pro Jamese Bonda Zveřejněno 10. 12. 2015

Ovšem znáte stejně dobře i obsah slavného drinku? Pražský bar Bugsy’s pořádá barmanské kurzy pro veřejnost věnované právě tomuto slavnému filmovému drinku. Jeden takový večer ve společnosti profesionálních barmanů absolvoval i agentův český dvojník Jiří Dvořák, který v posledních dílech půjčuje Bondovi svůj hlas.

„Po tolika letech ve společnosti Jamese Bonda asi nikoho nepřekvapí, že mám pro něj slabost. Ten by se do Bugsy’s Baru určitě zamiloval. Je přesně tím sofistikovaným podnikem, kam muž jeho formátu patří. No a agentův oblíbený Martini koktejl je zatraceně sexy pití! Tohle všechno dohromady je styl, kterému já neodolám,“ vysvětluje Jiří Dvořák, proč se rozhodnul kurz „007 Mixology“ navštívit. Ve známém pražském baru se nejen naučil drink pod vedením profesionálního barmana připravit, ale dozvěděl se o něm úplně vše – kde se v Bondově životě vzal i jaký je vlastně mezi třepáním a mícháním rozdíl.

tLC0BN_KFZHysSl4WJVJIFt9ihMS2ryr9hnmAHhRSiM
„Je to nesmírně zajímavá zkušenost. A víte co? Na ten kurz by měli jít všichni. I pít se dá stylově a chytře a přesně tohle vám tady vysvětlí. Víc ale neprozradím. Uměl by to pak každý a já bych nemohl oslňovat kolemjdoucí Bond girls“, směje se Dvořák, který je jako správný agent vždy na všechno připraven.


Pokud chcete být i vy připraveni na Vánoce a připít si u slavnostní večeře v Bondově stylu anebo obdarovat nějakého agentova fanouška právě tímto barmanským kurzem, máte ideální příležitost.

Kurzy „007 Mixology“ probíhají v Bugsy’s baru vždy od 18:00. Trvají hodinu a kromě barmanů Bugsy’s jsou vždy přítomní také majitel baru Václav Vojíř a znalec pitného režimu agenta Jejího Veličenstva Alex Mikšovic. Cena kurzu včetně dárkového kitu na přípravu koktejlu je 1.007,- korun.

Více informací, termíny kurzů a přihlašovací formulář najdete na www.007mixology.cz. Dárkový voucher vám vystaví v Bugsy’s Baru na požádání.

Foto: Archiv firem