Posted in Beauty Móda

Naboostujte s IUVENIO produkci vlastního kolagenu  

Naboostujte s IUVENIO produkci vlastního kolagenu   Zveřejněno 4. 11. 2020

Za krásou mladé pleti stojí kolagen, a právě proto zažívají boom kolagenové potravinové doplňky. Protože se jedná o přípravky živočišného původu, rozhodla se značka IUVENIO nabídnout i veganskou alternativu. Krém VITAL obohacený o účinnou anti-age ingredienci zvyšuje produkci vlastního kolagenu a můžete tak dosáhnout omlazení pleti přirozenou a veganskou cestou.  

Neparfemovaný pleťový krém VITAL s hydrofobizovanou formou α-ketoglutarátu prokazatelně stimuluje produkci vlastního kolagenu v pleti, podílí na tvorbě energie v kožních buňkách a chrání je před oxidativními procesy způsobené volnými kyslíkovými radikály.  

Rychle vstřebatelný krém nezanechává mastný film a je tedy vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Pleť je ihned po použití viditelně hydratovaná a plná energie. Krém má také zklidňující účinky a hodí se na lokální podráždění, která mohou vzniknout například výběrem nevhodné kosmetiky.  

Použití krému by mělo být nezbytnou součástí každodenní pečující rutiny. Po aplikaci séra je ideální pleti dodat hydrataci a zároveň vytvořit ochrannou bariéru díky které aktivní látky ze séra zůstanou v pleti.  

Při výběru péče o pleť se stejně jako u potravin zajímejte o složení kosmetických přípravků a principy jejich fungování. Slibované účinky by vždy měly být podloženy účinnými aktivními látkami a tzv. transportním systémem, který je umí doručit až ke kožním buňkám. Pro snížení rizika podráždění pleti je důležité, aby produkty neobsahovaly žádná barviva a parfemaci 

Česká kosmetika IUVENIO používá hi-tech aktivní látky a transportní systémy. Složení kosmetiky i principy jejího fungování jsou logické. Celý sortiment značky je vegan a clean beauty. 

Zakoupíte exkluzivně na www.iuvenio.com.  

Foto: Archiv