Posted in Nezařazené

Muži na Oscarech

Muži na Oscarech Zveřejněno 3. 3. 2016

Muži už dávno na významné společenské události neoblékají jen klasické obleky či smoking jedné barvy a střihu. Módní designéři povinný dress code povýšili do jiné dimenze. Například herec, zpěvák a držitel Oscara Jared Leo si zvolil oblek z dílny Gucci, který se od tradice odlišuje červeným lemováním.  Předepsaného motýlka Jared nahradil květinou a nás to hodně baví. Dev Patel se klasiky a motýlku držel. Prada mu prospěla. Henry Cavill zvolil sametové sako Alfred Dunhill, které je jistě zajímavé, které je jistě zajímavé, ale samet není moc šťastný.

Dev Patel, Jared Leo, Henry Cavill
Dev Patel, Jared Leo, Henry Cavill

Michael Fassbender rovněž vsadil na klasiku od Toma Forda, zatímco Bryan Cranston zvolil značku Burberry s mimořádně lesklým sakem. Vítěz a hrdina večera Leonardo DiCaprio se držel přísného dress code, tradice, klasiky a černé barvy v podání Giorgio Armani. My mu tleskáme ve všech směrech.

Michael Fassbender, Leonardo DiCaprio, Bryan Cranston
Michael Fassbender, Leonardo DiCaprio, Bryan Cranston

Tito páni vsadili na motýlka, černou barvu a naprosto přesně padnoucí klasiku. Will Poulter zvolil italský módní dům Prada, Eddie Redmayne pro změnu Alexandra McQueena a ultra štíhlý zpěvák, skladatel a čerstvý držitel Oscara Sam Smith Alfreda Dunhilla.

Will Poulter, Eddie Redmayne, Sam Smith
Will Poulter, Eddie Redmayne, Sam Smith

Další motýlkoví fešáci zazářili na červeném koberci. Benicio Del Toro je další z mužů, který si pro svůj oblek vyrazil k Miuccie Prada, zatímco Michael Keaton k duu Dolce a Gabbana. John Legend oblékl klasiku od Paula Smithe.

Benicio Del Toro, Michael Keaton, John Legend
Benicio Del Toro, Michael Keaton, John Legend

Mužům elegance zkrátka sluší a je škoda, že to neumíme tak často ocenit a více ukázat.

Foto: Instagram @whoworewot