Posted in Nezařazené

Módní týden v New Yorku

Módní týden v New Yorku Zveřejněno 19. 2. 2016

Tory Burch

Návrhářka Tory Burch pojala kolekci AW 2016 tak trochu sportovně a mělo to šmrnc. Inspiraci hledala v 70. letech, jejich barevnosti, potiscích i střihových variantách. Na molo tak poslala modelky v teplácích s lampasy, polokošilích, leteckých bundách nebo šatech, pod něž oblékla trendy roláky a nebála se ani nedávno zatracovaného lamé. Mezi vzory kralovaly pruhy a také kosočtverce v různobarevných i materiálových kombinacích. Nám její kolekce přijde příjemně hravá, zábavná na celodenní nošení a velmi mladistvá. Celá kolekce ZDE.

Tory Burch A/W 2016
Tory Burch A/W 2016

BOSS

Návrhář Jason Wu posunul tradiční značku business módy do jiných dimenzí. Ukazuje, že i styl do kanceláře může mít šmrnc. Dominantou kolekce jsou rozhodně růžové šaty, které vás zcela nadchnou. I široké kalhoty se sakem netradičního vrstveného střihu jsou zcela mimo tradici této německé módní značky, ale nedá se tomuto kompletu vůbec nic vytknout. Nicméně elegance stále hraje prim, ale v tomto případě je podtržena kreativní originalitou. Celá kolekce ZDE.

BOSS A/W 2016
BOSS A/W 2016

Diane von Furstenberg

Podzimní kolekce DvF se nesla v bohémském duchu plném romantické nálady. Převládaly halenky z žoržetu kombinované s různými koženými sukněmi a kalhotami. Zdá se, že pro Diane je na příští podzim/zimu jistým must have medová kožená semišová obuv a to ve všech podobách – od kotníčkových kozaček až po nadkolenky. Mezi základními prvky se objevovaly také třásně, oversize střihy a nepřehlédnutelné potisky, které jen Diane umí ve svých designech prosadit. Tuto kolekci si zajisté zamiluje mnoho milovnic módy, a to dokazuje a potvrzuje Dianin smysl pro šarm, styl a komerčnost, která ji opět zařadila mezi nejpopulárnější designérky! Celá kolekce ZDE.

DvF A/W 2016
DvF A/W 2016

Michael Kors

Michael Kors se ani v nové sezoně nebojí chlupatých materiálů a zvířecích vzorů. Ani na třásně nezapomněl. Obohatil jimi nejen šaty, kalhoty, ale i rukavice. S nůžkami si Michael tentokrát pohrával hodně. Na nudné klasické sukně zapomeňte. Košilím či svetrům designér dopřál maxi délku, která působí velmi sofistikovaně a nechává vás pohrát si s vrstvením, které je v podzimní sezoně oblíbené. Co se barev týká, nechybí Michaelovo oblíbené odstíny hnědé či šedé, ale ani v poslední době oblíbené metalické lesky kolekce nepostrádá. Celá kolekce ZDE.

Michael Kors A/W 2016
Michael Kors A/W 2016

Foto: WWD