Posted in Nezařazené

Módní doplňky, které ovlivní trendy příštího podzimu

Módní doplňky, které ovlivní trendy příštího podzimu Zveřejněno 4. 2. 2016

Po jakých kabelkách, botách či špercích můžeme nyní začít toužit, vám ukážeme právě dnes. Na plánování novinek do sbírek není nikdy brzy. Podzim bude doporučovat odhodit tzv. shopping bags a nahradit je vysoce pohodlnými a zároveň stylovými batohy. Batoh může být vzpomínkou na školní léta, ale také skvělým “zavazadlem” pro každou ženu.

Burberry Pre-Fall 2016
Burberry Pre-Fall 2016

V podzimní sezoně nebude chybět ani kabelka nosící název Bucket. Jedná se o moderní kabelku na jedno rameno se zapínáním na zdrhovadlo, která připomíná pytlík. Může být větších i menších rozměrů, a protože působí tak trochu bohémským dojmem, je ideální na neformální příležitosti. Takové kabelky najdete v kolekcích Pre-Fall Chanel nebo Bottega Veneta.

Chanel Pre-Fall 2016
Chanel Pre-Fall 2016

Samozřejmě nemohou chybět ani mini kabelky do společnosti tzv. psaníčka, která mohou mít mnoho podob. Můžete ji nosit jen tak v ruce nebo s řemínkem ovinutým kolem zápěstí. A kde se tahle kabelka, do které se vejde jen opravdové minimum věcí, vzala? Malé exotické taštičky nosily šlechtičny jako symbol vysoké váženosti a postavení.

Chanel Pre-Fall 2016
Chanel Pre-Fall 2016

Co se šperků týká, tam se kreativitě nikdy meze nekladou. Karl Lagerfeld vás do jednoho ze svých šperků rovnou oblékne. Co si vezmete pod něj je už jen na vás. Buďte odvážná.

Chanel Pre-Fall 2016
Chanel Pre-Fall 2016

Boty jsou ženskou vášní a těm od Diora podlehne snad každá z nás. Navíc podzimní kolekce působí nejen zajímavě, ale i pohodlně a to se u luxusních bot říká jen ojediněle, nebo spíše přízná.

dior-pf16-acc-02

Foto: Archiv firem