Posted in Nezařazené

Nový módní butik Boudoir v Maislově ulici rozšiřuje mapu luxusu a elegance i mimo Pařížskou

Nový módní butik Boudoir v Maislově ulici rozšiřuje mapu luxusu a elegance i mimo Pařížskou Zveřejněno 30. 11. 2015

Koncept BOUDOIR byl v Praze otevřen již v roce 2014 a to nejdříve jako showroom v Dlouhé ulici. Pro velký zájem klientů i stylistů se majitelka rozhodla otevřít kamenný obchod v blízkosti luxusní Pařížské ulice. Adekvátní prostor se objevil v Maislově ulici, která s Pařížskou sousedí a která pomalu (ale jistě) poutá stále větší pozornost nejen realitních společností, které hledají nové prostory pro své klienty.

Butik Boudoir nabízí zákazníkům neopakovatelný zážitek v podobě krásného interiéru s „domácím“ posezením, individuálního přístupu a jedinečnosti nabízených modelů a módních doplňků. Nabídka je vskutku originální. Boudoir vám nabízí práci předních španělských návrhářů, ale rovněž českých začínajících hvězd.

Pro butik a musím přiznat, že i pro mě, je jednoznačnou jedničkou butiku španělská značka The 2nd Skin Co. Designérské duo Antonio Burillo a Juan Carlos Fernández založili značku v roce 2006. Jméno tohoto relativně mladého brandu ztělesňuje dovednost a chuť vytvořit ženskou formu módy s použitím exkluzivních materiálů jakými jsou taft, hedvábí, organza nebo pštrosí peří.

Oba designéři mají dlouholeté zkušenosti z oblasti textilního průmyslu, ale především mají estetické cítění a vášeň pro módu. Kolekce, které tvoří, se zaměřují na dvě základní linie, které se liší cenou a propracovaností. Řada kolekcí Pret-a-porter je distribuována prostřednictvím vybrané sítě multi-brandových butiků. Značka dokonale vystihuje městský styl s ženskými elegantními prvky. Vyniká propracovanými detaily, universálností pro libovolnou věkovou kategorii i příležitost. Kolekce Pret-a-porter jsou určeny ženám, které si cení originality, kvalitního provedení, materiálu a kladou vysoké nároky na svůj vzhled.

Kolekce Aletier je vyrobena oproti Pret-a-porter pouze na zakázku. Nabízí svým zákaznicím exkluzivní, ručně vyáběné modely. Tato Couture řada je určena ženám, které hledají vždy něco jedinečného. Jedná se především o svatební, večerní a společenské šaty.

Značka The 2nd Skin Co. se dočkala vysoké mediální popularity a získala si oblibu i u slavných tváří jako Jennifer Lopez, modelka Martina Klein, herečka Natsha Yarovenko, Paris Hilton, Adeleide Kane, Jamie King, Jennifer Morrison, Erin Richards, Bella Thorne, Crystal Reed nebo Bar Paly.

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez

I v Praze si značka získala své příznivce. Nedávno jsme v modelu této značky mohli obdivovat novou moderátorku pořadu Superstar Jitku Nováčkovou, pro kterou model vybral přední český stylista Filip Vaněk.

Nový butik Boudoir je pro vás otevřen v Maislově ulici 17, kde najdete tým snažící se plnit přání i toho nejnáročnějšího klienta.

Foto: Archiv firem; Facebook.com/Jitka Nováčková; 24fab.com; telva.com; stylebistro.com