Posted in Gourmet

Miska by Zátiší na smíchovském Manifestu se otevře v květnu

Miska by Zátiší na smíchovském Manifestu se otevře v květnu Zveřejněno 8. 5. 2020

Společnost Zátiší i letos otevře pro všechny milovníky gastronomie svůj stánek Miska by Zátiší na smíchovském Manifestu. Díky aktuální situaci se termín otevření posunul na 11. května. Návštěvníci se tak rovnou mohou těšit na letní dávku občerstvení. V nabídce budou tataráky, zapečené chleby a nanuky.

Manifesto Market ve dvoře Národního domu na Smíchově přivítá se první návštěvníky 11. května. Ve stejný den se otevírá také Miska by Zátiší s nabídkou letního menu.

Ochutnat můžete kombinace tří tataráků. V nabídce se nachází hovězí tatarák z květové špičky s houbami shiitake, lososový tatarák s pikantním kimchi a vegetariánský z lilku s houbami, cizrnou a lanýžovým olejem. Servírovat se budou s opečenými toasty. Na výběr bude z topinek z klasického nebo i uhelného chleba. V nabídce zůstává také oblíbený „chlebíf“ s trhaným hovězím masem, čedarem a jalapeňos. Svůj degustační zážitek můžete následně zakončit domácím nanukem či lanýžovými chipsy. Sáhnout můžete také po sklence prosecca, vína nebo piva. Miska by Zátiší se na vás již těší. Navštívit ji můžete od 11. května, vždy od 11 do 22 hodin.

Miska by Zátiší menu

Tataráky

Hovězí z květové špičky, shiitake houby

Lososový s kimchi

Lilkový s houbami, cizrnou a lanýžovým olejem

+ topinky/uhelný chléb/světlý chléb

 Chlebíf s trhaným hovězím, cheddarem, jalapenos, pažitkou

 Domácí nanuky