Posted in Audemars Piguet

Milujete klasiku? Zkuste ji tentokrát odvážně!

Milujete klasiku? Zkuste ji tentokrát odvážně! Zveřejněno 18. 7. 2017

Značku v roce 1875 založili Jules Louis Audemars a Edward Auguste Piguet, kteří se zaměřili na hodinky vybavené komplexními mechanismy. Oba sdíleli vášeň pro výrobu hodinek i umění naprosté přesnosti, která je dodnes charakteristickým rysem této luxusní firmy.

Přes velkou úctu k tradici však Audemars Piguet vyniká i touhou své produkty inovovat a dodávat jim nevšední a odvážný náboj. V loňském roce brand například uvedl na trh model Royal Oak Offshore Diver Chronograph.   Tento kousek se vyznačoval ciferníkem v jasných a zářivých barvách. S barevnými detaily Audemars Piguet vykročil i do letošní sezóny.

Nové hodinky, tentokrát bez chronografu, Royal Oak Offshore Diver můžete mít i v bílém základu. Nás však jednoznačně okouzlily varianty tohoto modelu v tmavě modré, zářivě žluté, limetkově zelené a jasně oranžové barvě. A co je naprosto zásadní – z ciferníků se výrazné barvy přesouvají i na gumové řemínky. Jako základ můžete využít neutrální modrý gumový řemínek, který je přidáván ke každé verzi.

Hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli, mají safírový zadní průhled na strojek a modrou šroubovací korunku. Stejně jako všechny modely Audemars Piguet Diver je i tato netradiční barevná edice vodotěsná až do vzdálenosti 300 m a vyznačuje se otočnou vnitřní lunetou s potápěčskou stupnicí a pásmem od 60 do 15 minut.

Nový model je k dostání v butiku Audemars Piguet, Pařížská 5, Praha 1.