Posted in Nezařazené

Michaelu Korsovi bude s hladem pomáhat Kate Hudson

Michaelu Korsovi bude s hladem pomáhat Kate Hudson Zveřejněno 24. 7. 2015

Designér a jeho značka již zajistili více jak 10 milionů jídel pro hladové děti po celém světě prostřednictvím světového programu OSN pro výživu (WFP). Michael Kors spustil v roce 2013 rozsáhlé reklamní kampaně s názvem Watch Hunger Stop.

„Jsem velmi hrdý, že prostřednictvím naší kampaně Watch Hunger Stop jsme alespoň částečně zastavili hladovění a pomohli dodat více jak 10 milionů jídel dětem v nouzi“, řekl Kors. „Nikdy by to nebylo možné bez soucitu a úsilí našich fanoušků a zákazníků, jejichž podpora této důležité věci je inspirující,“ dodal Michael Kors.

Nyní se k jeho bohulibé činnosti přidá blízká přítelkyně a úspěšná herečka Kate Hudson. Společně vytvoří dvě limitované edice klasických Michael Kors hodinek, které ponesou název Bradshaw 100. Za každé prodané hodinky bude 100 dětí v nouzi dostávat výživné jídlo přes školní stravování programu Organizace spojených národů.

Hodinky budou ke koupi výhradně v Michael Kors buticích po celém světě a na webových stránkách značky a to od října tohoto roku. Je krásné, když luxus a bohatství jiných pomáhá těm méně šťastným.

Foto: Archiv firem; Profimedia.cz