Posted in Nezařazené

MBPFW SS18 tentokrát v tenisovém areálu na Štvanici!

MBPFW SS18 tentokrát v tenisovém areálu na Štvanici! Zveřejněno 14. 7. 2017

V uplynulých letech jsme si již přivykli, že pořadatelé vehnali módy chtivou veřejnost do poměrně neobvyklých míst – do zásobovací garáže Kotvy, na Strahovský stadion, do štvanického skateparku, budovy bývalé Živnobanky nebo na Právnickou fakultu UK. Letos se akce poprvé uskuteční v tenisovém prostředí. Přihlédneme-li ke skutečnosti, že kultovní tenisové turnaje, jakými je například Wimbledon nebo US Open, se pojí s účastí předních světových celebrit, není spojení módy a tenisu ničím až tak neočekávaným. MBPFW se však chystá areál využít velmi netradičním způsobem a slibuje kapacitu až 500 lidí na přehlídku.

Foto: MBPFW

Krásná Praha dá opět vyniknout české i světové módě

Mercedes-Benz Prague Fashion Week, který patří k mezinárodně silné síti 50 módních platforem pod hlavičkou automobilky, se odehraje ve dnech 1. až 8. září 2017. Na celý týden Praha ožije řadou módních akcí. Kromě jedenácti přehlídkových bloků, které představí dvacítku módních osobností a značek, jsou na programu také večerní animace v Pařížské ulici, celodenní showroom designérů a bohatý doprovodný program.

Foto: MBPFW

Předprodej vstupenek na přehlídkovou část módního týdne je již spuštěn. Jedenáct přehlídkových bloků tentokrát naplní 3 dny – sobotu až pondělí 2. až 4. září 2017. A kdo zde tentokrát představí svoji kolekci?  Těšit se můžete na zavedená jména české módní scény, ale i na nové a neokoukané tváře z řad studentů oděvního návrhářství nejen z pražské Vysoké školy uměleckoprůmyslové, ale i japonské módní akademie BFGU.

Poslední edice MBPFW v březnu 2017 přilákala více než 10 000 diváků, jsme proto velmi zvědavi, jaká čísla to budou v září!