Posted in Nezařazené

Manolo Blahnik a Rihanna představili kolekci Denim Desserts

Manolo Blahnik a Rihanna představili kolekci Denim Desserts Zveřejněno 11. 3. 2016

Rihanna a slovutný výrobce luxusní dámské obuvi, a v současné době i kabelek, ohlásili spolupráci a výsledek jejich společné tvorby na sebe nenechal dlouho čekat. Největší pozornost budí džínové kozačky připevněné k opasku, které sama Rihanna předvedla pro dubnové číslo prestižního britského módního magazínu Vogue. Kolekce nese název Denim Desserts.

“Toto je neuvěřitelně vzrušující spolupráce a já jsem naprosto nadšený s výsledkem. Práce s Rihannou byla úžasná, její vášeň, síla, kreativita a styl se odráží v designu každé boty,” řekl Manolo pro britský Vogue. “Myslím si, že každý bude milovat to, co za nedlouho uvidí,” dodal designér.

Kolekce bude na trhu od 5.května exkluzivně v buticích v Londýně, New Yorku a Hong Kongu. Potenciální zákazníky asi cena jednoho páru této limitované kolekce nikterak nepřekvapí. Jejich cena se bude pohybovat od 541 po 2 458 britských liber (cca od 20000-87000 Kč).

Spolupráce mezi designérem a slavnou osobností ze světa showbusinessu se stává již evergreenem, který se však značkám mimořádně vyplácí.

Foto: Manolo Blahnik; usatoday.com (Dennis Leupold)