Posted in Nezařazené

Luxusní značky oblékají slavné osobnosti

Luxusní značky oblékají slavné osobnosti Zveřejněno 31. 8. 2015

Stylistka Anya Ziourova ví, jak obléci nejen své klienty, ale i samu sebe. Černý outfit úžasně rozbila ostře žlutou kabelkou Fendi s popruhem zvířecího potisku.

Bloggerka Kristina Bazan rovněž vsadila na kabelku Fendi ostře žluté barvy s barevným popruhem. V kombinaci s pruhovanou košilí to byla skvělá volba.

Švédskou herečku Aliciu Vikander oblékl na červený koberec francouzský módní dům Louis Vuitton v čele s kreativním ředitelem Nicolasem Ghesquiere.

Vnučka monackého knížete a ikony Grace Kelly Charlotte Casiraghi je věrná italské značce Gucci a to nejen při jízdě na koni, ale i na červeném koberci. Tyto plizované šaty jsou úžasné a Charlotte velmi sluší.

Olivia Palermo je sledovanou celebritou, co se módy týká. I ona zvolila kabelku Fendi Mini Peekaboo opět žluté barvy. Máte už jednu i vy? Fendi na ni očividně velmi sází.

Britská herečka Lily Collins byla zachycena v centru Paříže a jak jinak než s kabelkou Chanel. Tento model je méně známý, ale o to zajímavější.

Německá modelka Heidi Klum si vyšla v New Yorku velmi nalehko, lépe řečeno odhalila svou stále dokonalou postavu. Černé průsvitné šaty doplnila o model kabelky Birkin v zelené barvě.

Foto: Profimedia.cz; Facebook.com; Instagram