Posted in Móda

Luxusní značka obuvi, kterou si můžete dovolit i vy

Luxusní značka obuvi, kterou si můžete dovolit i vy Zveřejněno 10. 11. 2020

Jen málokterá módní značka má tu unikátní vlastnost, aby propojila luxus a přijatelné ceny. O to víc složitější to je v moment, kdy se bavíme o značkách obuvi, kde panují snad ty největší cenové rozdíly. I tak se ale pár takových značek najde a jednou z takto populárních je i Geox

Značka s tradičními italskými kořeny vznikla příjemnou náhodou

Původní věhlas značky vznikl víceméně jen odvážným pokusem. Zakladatelem této značky je italský obuvník Mario Moretti Polegati, který dal vzniknout značce Geox v roce 1995. Už samotný název této značky moc dobře symbolizuje, jakým směrem se mentalita výroby ubírá. Jméno Geox vzniklo z dvojice „geo“, která má symbolizovat celosvětovou produkci a koncovka „x“ poté značí moderní postupy a trendy.

Prvním počinem tohoto italského obuvníka totiž byl odvážný nápad, kdy se při svých obuvnických pokusech rozhodl kapesním nožíkem udělat díry do svršku bot. Následující modely s touto technologií se pak na světě ukázaly jako jedny z prvních kusů obuvi s prodyšným svrškem. Dnes se již značka Geox rozrostla do celosvětové módní sítě, která láká statisíce zákazníků každý den.

Co od značky očekávat a kde ji u nás hledat?

Značka Geox vás v první řadě dokáže oslovit širokým výběrem stylů a zpracování obuvi. Bez nadsázky se dá určitě tvrdit, že od mladé dívky či chlapce, přes dospěle muže a ženy až po seniory, si každý bez výjimky v této značce najde svůj oblíbený model.

I přes moderní a lehkou plátěnou obuv jsou ale stále předností Geox především kožedělné výrobky v čele s opravdu kvalitními dámskými kozačkami. Obchody značky Geox lze potkat na několika málo místech v České republice a s nejlepším výběrem se setkáte bezesporu v Premium Outlet Prague Airport, které leží v blízkosti pražského Letiště Václava Havla.