Posted in Nezařazené

Outlet na Pařížské: luxus za rozumné ceny

Outlet na Pařížské: luxus za rozumné ceny Zveřejněno 18. 12. 2015

Touha po značkovém oblečení bývá pro mnoho žen i mužů nenaplnitelná, ale přesto se jí nechtějí vzdát. Nyní je možné plnit si své touhy a nějaký ten luxusní značkový kousek si i pořídit. V Pařížské ulici 25 narazíte na prosklený obchod ze všech stran zaplněný luxusním zbožím předních světových módních značek.

Cen se zde ale bát nemusíte. Jsou přijatelné a velmi výhodné. Mít obavy z toho, že outletové zboží znamená horší kvalitu nebo dokonce ukrývající nějaké vady nemusíte. Vše je dováženo z Itálie s osobním dohledem majitelky obchodu. Stejně tak se nemusíte obávat žádných falzifikátů.

Pokud vám ještě stále chybí dárek k Vánocům nebo si prostě jen s koncem roku chcete udělat „značkovou“ radost, pak neváhejte a cestu do Pařížské 25 si naplánujte. Ihned po příchodu vás přivítají značky jako Burberry, Roberto Cavalli, Moschino, Fendi, Jimmy Choo, Alberta Ferrettti, RedValentino, Prada, Brunello Cucinelli, Moschino, Emanuel Ungaro.

A pozor, muži jsou vítáni, protože se zde mohou módně obléknout a konečně najít svůj styl, který českým mužům ještě stále trochu chybí…

Outlet najdete na adrese Pařížská 25, v centru Prahy.

Foto: Archiv firem; Parizskaulice.cz